Ako zvládnuť nespavosť?

miriam17
2. aug 2006

ahojte mamulky a tehulky 😉 mam na vas otazocku ako ste zvladali nespavost? 😒 pretoze ja v poslednej dome si pospim poobede tak 1.hodinku......a vecer chodim spavat az okolo 22:30..........a takisto spim iba hodinku a znovu sa pebudim ...poradte my ako mam zaspat aspon na 3-4.hod. ☹ .........dakujem vam vsetkym za vase odpovede 😀

ellinka
26. aug 2006

ahojte je tu niekto?

tonicka
26. aug 2006

Ahoj elinka, ja som sem nakukla 😉

dolinka
26. aug 2006

.. a ja reku ze to je stranka ako si poradit zo zlym spankom miminiek.. 🙂 😀 😝 .. booozinku, ja by som teda spala aj 100 rokov, len moj drobec to nechce pochopit!!! 😉 😎 😀 😝

simcas
26. aug 2006

dolinka - babatka spinkaju alebo nespinkaju na stranke Spanok babatiek ... 😉

lilla22
31. aug 2006

Tak to vidim tak, ze tie zvlastne sny, ma budu matat cele tehotenstvo. V poslednom case sa mi snivaju take zive sny, ze sa zacnem asi bat, ci to nebude symbolizovat nieco zle, ak to bude o niecom negativnom. ☹

samuelko
31. aug 2006

Tak baby ja to už nechápem,ešte pred tromi dnami som oka vnoci nezažmúrila a posledné tri noci spím ako zabitá. 😔

samuelko
31. aug 2006

a to si ešte pospím aj cez deň,že by zmena počasia? 😎

evickaleh
3. nov 2006

Inak mamulky ako ste na tom so spankom? Ja zatial celkom fajn na to co som pocuvala, ze sa posledne dva mesiace nevyspinkam. Len ked sa otacam na druhu stranu sa zobudim a hned aj zaspim.

miss
3. nov 2006

Baby ja spím uplne desne, mam problem zaspat niekedy aj dve hodiny sa prevraciam a v kuse sa budim 😝 potom to dospavam až do obeda no des 😀

peha
3. nov 2006

miss ja som na tom podobne, moj drahy uz odfukuje a ja nemozem ist spat skor, ako budem az uplne unavena. sice potom nedospavam do obeda, ale som ako mechom udreta.
navyse nam v zime vzdy klepkaju radiatory, takze to pekne lezie na nervy.
a dnes maju susedia nad nami zur, asi ich o hodku pojdem zabit 😀

miss
3. nov 2006

peha- no ja by som sa kludne mohla pridat k tvojim susedom, lebo mam este tolko energie 😀 moj manža už tiež spinka asi 2 hodinky ako babenko, som mu isla len telku vypnut a ja cakam kedy na mna pride spanok 😝

zuzka111111
4. nov 2006

miss no sa hovori ze ako ma babo rezim v tehotenstve tak take bude to sa asi velmi nevyspinkas ☹

mna babo kopkalo najviac okolo siestej a tuto hodinku mame vzdy kriticku 😠

miss
4. nov 2006

zuzka- tak on by mal aj režim dobrý, ale ja ho nemám proste mi nejde spat 😝 ale je pravda že najaktivensi je Samko okolo 23tej a potom od rana, poobede trosku je tiško, ale nikdy mu to dlho nevydrží, snad nebude taký zlostník 😅 zo začiatku ti kolko hodin babenko spalo v kuse?

tonicka
4. nov 2006

miss, bud rada, že v noci spí, moja ani cez deň ani v noci 😀 Takže sa psychicky pripravujem, že veľa toho nenaspíme. 😀

miss
4. nov 2006

tonicka-a to som niekde citala, že vraj babetka 90% dna prespia ku konci tehu tak som s aminule smiala, že ktore 😀 ako ti je este si v nemocnici? som si vsimla, že si Vás tam s Alex nechali 😒 vsetko v poriadku zatial?

curly1983
4. nov 2006

ahoj miss 😉

miss
4. nov 2006

curly- cavky 😀 co robis?

curly1983
4. nov 2006

miss vsimla som si , ze ty tu chodis vacsinou len v noci... 😀 miss ja nic nerobim cely den...navarila som polievku a to je cela moja cinnost na dnes. a ty?

tonicka
4. nov 2006

miss, este veru sme v nemocnici ☹ Máme sa dobre a podla mna sa malá von nechystá 😀 este presvedciť lekára 😀 😀 😀

miss
4. nov 2006

curly- hej v noci ked nemožem spat 😀 ja som bola s mužom kupit farbu, malujeme izbu no a skocili sme do detswkeho bazariku na terase celkom pekne vecicky tam maju niektore, aj sme dnes zhanali v Dargove postielku ale nic moc vyber :( ta tak..

tonicka- a co ti vlastne povedal lekar?

dididi30
27. feb 2008

no zuzi je, ale az od daleka, pane boze sak to je od augusta 😕

pampuliacik
27. feb 2008

cau miss - a v akom bazariku ste boli a co tam maju?

dididi30
27. feb 2008

pampi....aha vsimni si datum, zak to je z roku 2006🙂) no a nadvazuj kontakt, to su tu ale ludkovia 😒

pampuliacik
27. feb 2008

xixi no ten datum som si vsimla az teraz, sorry ☹ a co myslis ze nadvazuj kontakt? inak ta tvoja odpoved vyssie bola k comu? 😲 som z toho jelen. ci aj ty si si vsimla ze to je stare?

dididi30
27. feb 2008

sak tak, ze nas tu naviguju a ty si pis s ludmi, ktori tu uz nechodia..vseobecne som to myslela 😀 ta vysia bola k jednej teme, ale tam bola od augusta minuleho roka, tiez to maju pomotane a aj nas pomotali 😠 😎 no hej hned som si to vsimla, preto ten august, hoci je to november 😀 😅

zuzana581
26. okt 2011

Všetky témy ohladom nespavosti u dospelých sú zapadnuté prachom. To som tu jediná mamina čo nevie spať? Asi som divná 😀

ewana
15. feb 2013

@zuzana581 ahoj, ešte stále nevieš spať? 🙂 Ja mám od 8. mesiaca tehotenstva nespavosť, a teraz má malý rok a pol, a väčšinou je to des v noci. Malý od 1 mesiaca prespí celú noc, a ja nič...

jajka78
15. feb 2013

@ewana ja sa v noci budim aj 2-3x v priemere, odkedy sa syn narodil, zaspat zaspim ale neprespim celu noc

zuzana581
15. feb 2013

@ewana Ahoj. Ja keď už zaspím, tak väčšinou spím až do rána, ale spávam len cca 5 hodín denne. Idem spať aj okolo jednej a vstávam o šiestej.. Neviem, asi mi to stačí, lebo nebývam unavená skoro nikdy.. Ja si večer aspom upracem, požehlím... keď všetko zaspí.. Raz za čas ma chytí unava tak okolo ôsmej deviatej, ale keby som si lahla, tak sa zobudím v noci a to by bolo ešte horšie.. tak sa premôžem a idem až neskôr..