Aký krém na silno dehydratovanú pleť?

neznakaramelka
13. feb 2013

mala som silne tehu nevolnosti, velmi vela som vracala. pomaly ustupuju avsak ostala mi totalne dehydratovana citliva plet.
co poradite? dermacol? ryor, niveu?
nemam silu chodit teraz po drogerkach, poslala by som len muza
dakujem za rady

awalancha3
13. feb 2013

...presla som od obycajnych kremov cez drahe luxusne hydratacne az po bio natural za studena lisovane oleje- kokosovy, makadamiovy, mandlovy a podobne... myslim, že nemusis siahat po ultra bio..... velmi odporucam, podla toho co pises NIVEA, biely soft cream, nie modry, len ten biely.... a pitny rezim samozrejme... 🙂

lianka2
13. feb 2013

@neznakaramelka ja aj mamina mame tiež suchu a citlivu plet a najviac sa nám osvedcili kremy z lekarne - hydratacny rughard v bielo modrej krabicke za cca 7€ a potom značka dr. Hoj (niekedy to bolo Kawar), tam je taký premastujucejsi lipozomovy krém tuším do 3€, mandlovy krem, nočný krém a denný krém, ten je hydratacny. Všetky sú tuším okolo 3€, majú aj pletovu vodu a mlieko. Aj tie sú super. Po toľkých kremoch čo sme vyskúšali, sme ostali pri týchto a je to fakt dobrá kvalita, nedrazdia, a sú za super cenu.

vavrenka
13. feb 2013

@neznakaramelka napAdli mi dva kremy/maste - zvaz,c i by to bolo pre teba - bud nech ti da manzel zarobit v leakrni kyselinu mliecnu (je pre pokozku vlastna, prirodzena) - ma silne hydratacne a premastujuce vlastnosti - pouziva sa pri koznych ochoreniach, je vyborne tolerovana, pozor- ak je pokozka vlemi dehydratovana - prve apliakcie mozu jemne stipat, ale potom ked sa pokozka da dokopy, tak je to ok a mozes veselo prejst na nejaku kozmetiku alebo druhe - je to znacka A.derma exomega -emollient balzam na telo a tvar - tiez ma silno hydratacne a premastujuce ucinky a vyuziva sa pri koznych problemoch, na hydrataciu a premastnie. ja mam zmiesanu pokozku, ale ked to na mna pride, ziadna bezna kozmetika mi nepomoze, iba toto. chystam sa teraz vyskusat olejovu kozmetiku bio, ale ma stipe plet, nejako ju mam podrazdenu, tak uvidim.. 😉

lienka434
14. feb 2013

@neznakaramelka no neviem ci dostanete dostacujucu odpoved na vasu otazku,kedze kazda zena pouziva iny krem a doporuci vam ten svoj najlepsi,neviem ci mate silno dehydrovanu plet ale vy sa poznate najlepsie no niekedy ani volnym okom co nieje viditelne sa nemusi zdat ze je spravne. Mozno nebudete mat suchu plet ale prave plet ktora potrebuje vodu,blbo sa to takto pise,treba sa pozorovat co si plet ziada a urcite najviac starostlivost rano a vecer cize denny a nocny krem. A mozte pozerat na kremy s obsahom pupalky dvojrocnej a makadamovy olej,

brumka
14. feb 2013

ja pouzivam excipial krem na tvar je super, kozna mi ho predpisala ale uz si ho sama kupujem, ja mam na vsetky kremy ci nivea la roche a ivichy alergiu. kremujem sa aj 3x denne a plet je super a doktorka mi odporucila jarisovu vodu uz nikdy nechem pletove tonikum

lienka434
14. feb 2013

@neznakaramelka este teraz pozeram vyssie ze pisete ze nepouzivate kremy🙂 radsej olejceky mam jeden typ na na ludi co trpia ekzemom ak nemate na nieco ine alergie-Artistry essentials Hydratacny pripravok Plus.

lienka434
14. feb 2013

@neznakaramelka alebo ak chcete krem na tvar tak skor Artistry essentials Zklidnujici krem🙂

kuzelna
14. feb 2013

@prdelinka12 ja som pouzivala roky excipial lipolotio,teraz som si objednala tiez tento krem z biodermy hydrabio serum....tak sa len chcem spytat,ako dlho ho pouzivas ty,a ci vidis rozdiel...dakujem 🙂

prdelinka12
14. feb 2013

@kuzelna ja som si dala 2-3x krat vzorku a videla som rozdiel po prvom pouziti,na druhy den bola prelt uplne hladucka....vyskusaj aj atoderm,ten je tiez super

matrioska86
18. sep 2017

ahoj. ja som spokojna s Nuance kremami. kupila som ich v lekarni Dr.Max. pouziva ich aj kamoska co je tehotna a v pohode 🙂

putulka
18. sep 2017

U nas velmi dobre zabral Avene XeraCalm A.D. syn mal vysusene licka a tento krem mu velmi pomohol..pouzivam ho aj ja po kupani kedze mam suchu pokozku a som spokojna. Koza je po nom velmi jemna ,rychlo sa vstrebe a nic nieje mastne. Skusali sme aj excipial od Spirig ale to nezaberalo. Asi treba poskusat, no ten XeraCalm urcite odporucam..skuste aspon vzorku

gabona1
23. sep 2017

Ahojte, aj ja používam krém Nuance, už od nového roku a som veľmi spokojná. Objednávala som cez internet priamo z lekárne a prišiel mi pekne domov v balíčku.