Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Akých lekárov navštíviť so skrytým zápalom v tele?

lubikan
13. nov 2011

Ahoj,prosim,kto by vedel poradit...kamaratka sa trapi so skrytym zapalom-pravdepodobne-v tele....nevedia najst,co jej vlastne je..len ma zvysene ASLO..normal je 200,ona ma 1200 padaju jej vlasy,vyrazky ma po tele..atd...

pripadne kto ma podobnu skusenost a vedel by poradit?

vdaka

zuzana76
13. nov 2011

prakticky lekar - KO, sedimentacie
gynekolog
zubar
usno-nosno-krcny
reumatolog - reuma, SLE - systematicky lupus erytematosus
moze to byt zapalena stitna zlaza - endokrinolog

ja som mala tiez vysoky zapal, uz nepamatam hodnoty, mala som hnisave lozisko na mandliach
@lubikan

ja som mala tiez vela vyrazok, plus padanie vlasov - zistili mi anemiu pernicioznu

mala som tiez

lubikan
autor
13. nov 2011

@zuzana76 a ako dlho trvalo,kym si sa z toho dostala?tiez jej odporucaju vybrat mandle...este ide na ORL
a tie vlasy ti aj dorastli?
dakujem

na nete som nasla,vraj je dobry homeopat..

zuzana76
13. nov 2011

@lubikan no ja som si mandle vybrat nedala, iny lekar mi to zase neodporucal, ale citim sa lepsie u mna to bolo sposobene stitnou a krvnymi problemami s tymi vlasami, vlasy mam take priemerne od prirody, ale staram sa o ne a celkom sa to da, pouzivam prirodnu kozm a hennu, zdrav problemy mam dozivotne, ale fungujem ok s liekmi. takze z najvacsich problemov mi to trvalo dostat sa asi 2 roky

latvia
13. nov 2011

@lubikan ono by to chcelo komplexne asi prehliadku celeho tela, ale ASLO je vysoke kvoli streptolyzinu O ktore produkuje streptococcus pyogenes, nech si da vysetrit aj antiDNazu B, a reumatoidny faktor.kazdopadne ist ku obvodakovi, nech ju poposiela po vsetkych potrebnych odbornikoch

lubikan
autor
13. nov 2011

@latvia chodi vsade mozne,este na par vysetreni ide..ale stale nevie,kde je ten zapal ulozeny 😖

latvia
13. nov 2011

@lubikan ono by to chcelo mat pohromade vsetky vysledky ktore zatial ma, takto strielat od brucha bez podrobneho opisu kedy , co a ako jej to zacalo a ake vysetrenia zatial ma spravene je tazke. ak ma zaujem, moze mi do ip napisat priebeh ako sa to zacalo, ake mala problemy, kde vsade bola a vsetky vysledky ktore zatial k dispozicii ma aj kednotlive vysetrenia. s babami doktorkami tu na MK to mozeme skonzultovat a mozno na nieco prideme. to je len navrh, ak nechce, nemusi 😉

lubikan
autor
13. nov 2011

@latvia jeej,dakujem,ja jej poviem a uvidim,ci napise

hellaa1002
6. máj 2015

Ahojte.Vedeli by ste mi poradit? Mam taky zdravotny problem, pred 3 tyzdnami mi zistili diagnozu erythemu nodosum, zapalove ochorenie, beriem tabletky, po znizeni davok sa mi znovu objavili vyrazky a bolesti. Krvne vysledky som mala dobre,jedine kde som bola na rtg krizov a pluc. Myslim si, ze by sa mal zistit zaklad zapalu a nezistuje sa,beriem antibiotika,glukokortikoidy a mam pobyt na lozku.Je mozne ze by to slo z mandli? Stalo sa ze ma boleli pocas tejto liecby a k tomu sa pridal zub.Poprosim vas o radu. Dakujem

anka1306
3. feb 2016

@latvia moja mamka ma podobny problem....uz dlhsie trpí bolestami v rukach a ramenach...lieky nezaberajú...vysoká sedimentacia...zrejme skryty zapal v tele...polezala si tyzden v nemocnici kde mala vysledy ok...akurat ze stítna zlaza je problem...endokrinologicka sa vyjadrila po jej vysetrení ze tá pracuje normalne...a ma príst o pol roka...bolesti v rukach su neuprosné a bolestive a nezabera nic....ani maste, ani lieky....posiela ju za reumatologickou..ale vsetci lekari objednavajú az po dvoch ci troch tyzdnoch...neskutocne čakanie s bolestami....

lubiduch
3. feb 2016

Ahoj mozete skusit biorezonanciu. Poznam vybornu pani v Trnave. Poznam vela ludi ktorym tam pomohla. Robi sa diagnostika (nemusis nic povedat a cez taky stroj to zistuju) a daju sa aj terapie. Ja som napr nespomenula ze mam za sebou nejake zenske operacie....a to jej napr ten steoj hned ukazal ze mam zrasty v okoli zenskyh organov....alebo plucne chlamydie mi tam vysli pozitivne (u lekara nie)...no ale stav sa mi zhorsoval a pocase uz aj u lekara vysli tie vysledky pozitovne....takze moja skusenost ze to ma vacsiu citlivost ako niektore krvne testy...ja len odporucam 🙂

ticko
1. dec 2018

@lubiduch ahoj prosim možeš mi dat kontakt na tu pani v Trnave? Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli