Alternatívna liečba rakoviny

michaelakarasy
12. jan 2016

Ahojte, nepoznate niekto dospelych pacientov, rodicov onkologicky chorého dietatka, ktori odmietli tradicnu liecbu rakoviny a liecia dieta alternativne, pripadne niekoho , kto sa vyliecil z rakoviny alternativne ?

ivanka_kralikova
15. feb 2016
Používateľ ivanka_kralikova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.

@michaelakarasy Pekný deň Michaela. Pre mňa je veľmi inšpiratívna pani Brandon Bays, ktorá si vyliečila nádor sama za šesť týždňov. Na základe tejto vlastnej skúsenosti vytvorila alternatívnu metódu liečenia CESTA a stala sa svetoznámou autorkou v oblasti zdravia a osobného rozvoja.

Ak ste o tejto pani nepočuli, pár slovami vám ju priblížim, prípadne sa o nej viete dočítať aj na stránke: www.brandonbays.sk: Brandon metódu CESTA sformulovala v roku 1992, počas vlastného procesu uzdravovania, po tom, ako jej bol diagnostikovaný nádor na maternici. Brandon sa rozhodla nepodstúpiť chirurgický zákrok, ktorý jej lekári naliehavo odporúčali. Vychádzajúc z presvedčenia o neohraničených samoozdravných schopnostiach tela, ktoré sú dnes už vedecky potvrdeným faktom, sa rozhodla zamerať na samú seba. Venovaním obrovskej pozornosti vlastnému telu, myšlienkovým pochodom a najmä prítomným emóciám a spomienkam, ktoré tieto potlačené emócie spôsobili, sa bez akejkoľvek lekárskej pomoci a farmaceutík, plne uzdravila v priebehu nasledovných šiestich týždňov.

Brandon prišla na to, že cesta k skutočnému vyliečeniu vedie cez zbavenie sa starých tráum, odpustenie, až po ukončenie vlastného bolestivého príbehu. Následne sa v tele začnú odvíjať procesy, ktoré vedú k prirodzenej obnove jeho zdravého fungovania.

Brandon tvrdí, že si sama na sebe overila, aký má ľudské telo obrovský potenciál. Tvrdí, že pokiaľ sa odhodláte ukončiť príbeh svojej bolesti a otvoríte sa do nekonečného potenciálu slobody, uzdravenie je možné. Metóda CESTA je už vyše 20 rokov celosvetovo uznávanou formou liečenia fyzických i psychických problémov. Ak budete mať záujem, odporúčam si určite pozrieť o čo ide, možno Vás táto metóda osloví a rozdohnete sa ju vyskúšať, či už na seminároch alebo priamo na seminári s Brandon, ktorý sa uskutoční 8-10.4 v Bratislave. Držím palce nech sa Vám darí a nech sa Váš zdravotný stav dostane pod Vašu kontrolu.

thing33
30. júl 2019

@michaelakarasy ahoj.... áno poznám ale neviem či sa to dá definovat ako alternatívna liečba.... jedna sa o liečbu kmeňovými bunkami. Môžem dať aj kontakt na osobu ktorej to pomohlo úplne. Rakovina pankreasu konkrétne.
Už zisťujem viac info lebo mame podobný problém v rodine.

ticko
8. nov 2021

@thing33 môžem poprosiť viac info