Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Alventa- má niekto skúsenosť- pozitívnu?

janka2112
12. mar 2019

Ahojte, včera mi doktorka miesto seraxatu/ nezaberal dobre/ zmenila na alventu. čítam samé negatívne recenzie, má niekto pozitívnu skúsenosť?
ďakujem

jaanulina
12. mar 2019

@janka2112 mne pred rokmi pomohla preklenut tazke obdobie, brala som cca 6 mesiacov, potom postupne vysadila...kym zabrala tak to trvalo asi 8 dni, ale pamatam sa, ze ten den ked mi zabrala mi bolo total fajn 🙂

evinku
12. mar 2019

@janka2112 ahoj... Mam tiež pozitívnu skúsenosť s Alventou... Veľmi mi pomohla pri ťažkom období... Nieje silná a nieje človek ba nej závislí... Postupne vysadzala a dnes už úplne bez nej a v super stave.... Môžem doporučit...

janka2112
autor
12. mar 2019

Jemine baby ďakujem
kde som o nej čítala tak samá negatíva, ako bolo ľuďom z nej zle, ako im vypadávali vlasy atd atd....dúfam že zaberie ok, mám úzkostnú poruchu a ťažšie životné obdobie tak sa to dalo očakávať.
ešte raz díki a pekný deň

jaanulina
12. mar 2019

@janka2112 tiez som mala take uzkostne stavy, prve dni boli tazke, ten tyzden treba vydrzat, ale potom som sa fakt citila super 🙂

lucia851
12. mar 2019

Ja som sa z Alventy velmi potila,teraz beriem Duloxetin a Tritico

reabullow
12. mar 2019

@janka2112 ak si dobre pamätám my sme si písali ohľadom toho seroxatu že ani mne dobre nezaberá tak som rada že ti lieky zmenili a prajem ti nech už sa cítiš výborne 😊ja idem v pondelok na kontrolu po 2 mesiacoch a seroxat stále neúčinkuje tak ako by mal tak som zvedava čo mi lekárka povie

janka2112
autor
12. mar 2019

@reabullow ďakujem, áno písala som tu, lebo sme sa rozhodli zmeniť lieky, ináč dr.povedala že môže byť aj príčina o akej sme si písali v téme seroxatu a to výroba lieku v PL a Rumunsku, aleže teda nebudeme už riskovať a zmenila mi na alventu, ibaže máločo pozitívne som počula na ňu.
uvidm, mozn o práve mne sadne. Daj vedieť ako si dopadla. Dakujem

janka2112
autor
4. apr 2019

@reabullow ahoj, ako si na tom?

reabullow
5. apr 2019

@janka2112 ahoj,seroxat mi nechala a pridala mi ráno a na obed frontine 0.25mg ale dávam si ju len rano lebo mi to stačí a cítim sa o 100 krát lepšie 😊tebe je ako?

ivka185
5. apr 2019

Ahojte ja beriem alventu uz niekolko rokov a nemam z nej ziadne neziaduce ucinky, ani nijake problemy ,ucinkuje ok.

janka2112
autor
14. apr 2019

@reabullow ahoj,nooo javilo sa to ok,lepšie než so seroxatom v tomto obdobi (seroxat v minulosti bola top voľba).....posledné dni mi je však nejako nijako.
Aj úzko ráno miestami
Minule ma v noci chytil panicky záchvat-kolegyňa na hoteli čo so mnou bývala skoro volala prvú pomoc🙂
Nie je to ono.som bez nálady,veľmi sa sledujem,som vkuse unavená a každý deň sa teším na večer keď pôjdem spat.dost pruser na moju aktívnu povahu.

janka2112
autor
14. apr 2019

@ivka185 ďakujem za povzbudzujúcu odpoved

mekicom
3. aug 2019

@janka2112 ako tí zabrala Alventa,mne ju dr.predpisala ale ja neviem či to užívať

janka2112
autor
11. aug 2019

@mekicom ahoj
Beriem ju a celkom fajn sa cítim

mekicom
11. aug 2019

@janka2112 za ako dlho ti zabrala a ako sa prejavil nástup účinku

mekicom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...