Analgosedacia anestéza počas gastroskopie

lucia0211
27. apr 2021

Dobrý deň,je tu prosim niekto kdo absolvoval analgosedaciu anestézu počas gastroskopie?Ak áno, tak aký to malo priebeh?Je pravda že ste si nič nepamätali??Nič počas výkonu nevnímali?

elenajezova
27. apr 2021

@lucia0211 ja som mala počas kolonoskopie a naozaj si absolútne nič nepamätám.

elenajezova
27. apr 2021

@lucia0211 myslím samozrejme, že si nič nepamätám z toho vyšetrenia...

lucia0211
autor
27. apr 2021

@elenajezova ..a môžem sa opýtať kde vám to robili?Mne to idú robiť kvôli neustálej bolesti žalúdka...

cacianka
27. apr 2021

Moja kolegyna robi gastro a kolono skopie.
Anesteziu robia iba v nevyhnutnych pripadoch, ked je pacient hospitalizovany. Inak iba oblbovak, kde to zvladas uplne v pohode, o nicom nevieš.
Svokrovi robila kolono a uplne bez , skeril sa na mňa z lehatka a potom chcel ísť busom 40km.
Otcovi robili s oblbovakom, ale on uz mal aj ine problemy, sanitar ho doviezol k autu a mama odviezla domov.
Takze doprovod potrebujes

elenajezova
27. apr 2021

@lucia0211 v Bojniciach v nemocnici.

elenajezova
27. apr 2021

@lucia0211 a áno, musí byť na to dôvod, aby robili a tej analgosedácii. Mne to robili v rámci jednodňovej chirurgie. Samozrejme s predoperačnými vyšetreniami.

lucia0211
autor
28. apr 2021

@elenajezova ...pri analgosedacej nemusí byť predoperačné..pri celkovej anestéze musí byť.vy ste teda mala celkovú asi..

lucia0211
autor
30. apr 2021

@lucia0211 ....ahojte...tak už to mám za sebou a poviem vám, úplne zbytočne som sa bála 🙂 nič z toho čo a ako mi robili si nepamätám,len to ako mi pichli sedatíva a analgetiká do žily🙂 takže každému čo sa bojí ako som sa bála ja, odporúčam analgosedaciu anestézu...je lepšia ako celková u ktorej môžu nastať nežiaduce účinky neskôr a hlavne odporúčam gastroenterologicke centrum v Ružinovskej poliklinike... sú úžasný, prístup a všetko 🙂

maja2039
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maja2039
6. jún 2022

@elenajezova Prosím Vás kde ste boli, kde vám to dávali ja by som chcela potrebujem koloskopiu, no neviem sa nikde dopátrať či v Košiciach niekde dávaju analgosedáciu

lucia1536
22. aug 2023

@lucia0211 prosim vas u akeho lekara ste boli? Kde v ruzinove?

lucia0211
autor
23. aug 2023

@lucia1536 už nie si v Ružinove ale po novom na Bezručovej v Bratislave a zákrok mi robila doktorka Gojdičova

mateska01
2. okt 2023

@lucia0211 ja som absolvovala tiež, ale už na Bezručovej u Dr. Gojdičovej kolonoskopiu s analgosedáciou a gastroskopiu bez a maximálna spokojnosť, teraz sa chystám opäť na gastroskopiu ale chcela by som tiež s analgosedaciou, tak dúfam, že vybavím....