Angína u matky. Bojím sa, že malý ochorie

miskachrumka
1. júl 2009

mam strasnu anginu boli ma hlava a poriadne sa nevladzem ani postavit z postele!!!!!!!!a najhorsie je ze som s malim 24hod denne a strasneeeeeeee sa bojim ze

miskachrumka
autor
1. júl 2009

no dokoncim ze sa strasne bojim ze sa nakazi mali mne je strasne nie este aby to chitil moj 4mesacny syn!!!!!!!!!!baby co mam robit aby som predisla tomu!!!!!!!!!!!!!fakt sa bojim ze to chyti a pojdeme do nemocnici urcite!lebo je to dost namna ni este nanho!poradte prosim som bebranna a este horsie je ze to asi chyta aj moj priatel lebo pil z toho isteho poharaa zevraj sa angina prenasa slinami nie vzduchom prosiiiiiiiim poradte ak viete nejak!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

miskachrumka
autor
1. júl 2009

prosim poradte skor ako mi mozno ak je vytvorena tato tena tak mi ju zamknu dakujem vopred!!!!!!!!!!!§potrebujem radu nad zalto!!!!!!!!!!bojim sa onho je este taky mali 😢 😢 😢 😢 😢 😢

roka96
1. júl 2009

ahoj ja som mala angínu a syn to nikdy nechytil... raz sme mali s mužom hnačky obaja sme zvracali a báli sa aby to on nechytil a naštastie nechytil..
neboj sa zbytočne, lebo si to privoláš.. nebozkávaj ho ---

miskachrumka
autor
1. júl 2009

roka to mi povedala aj doktorka ze ho nemam bokavat ale mne sa zda ze to nestaci lebo zacina tiez prskat a kaslat preto sa tak strasne bojim lebo viem co ho cakaa le verim ze to nechyti roka kolko trva angina?zevraj ej dobre nato studene?!berem nejaky sirup ale nejak nepomaha aj malemu dala fenistil do nosteka nasivin a sirup ambrobene a nejak sa mu nelepsi a to bereme od pondelka rana a zajtra je stvrtoka nejak sa snazim nato nemysliet ale neda sa a mozem to nanho preniest aj tak ze si chytim usta a potom zabudenm a chytim cumel a dam do ust na vsetko sa neda mysliet ale snazim sa !!!!!!!!!!!!!§ ☹

roka96
1. júl 2009

už to bude ustupovat pomáha studené ja som mala také kvapky mucosolvan asi z byliniek a homeopatika, lebo ja som aj kojila a netrvalo to nejako dlho..ale viem ako ti je ja som sa tiež bála pretože syn spinká so mnou že ked na neho dýcham a tak... ale fakt nás to obišlo ok.. a to som mala viac krát mám chronický zápal tak to mám každú chvílu... 😕

mami.sk
1. júl 2009

ahoj,
skus si kupit v lekarni rusko a aspon kym sa to trosku nezlepsi a neulavi sa ti, tak skus pouzivat 😉

miskachrumka
autor
1. júl 2009

a mami .sk a to je ten rusko je to nejaky liek??????????a pomaha?

vanja
1. júl 2009

miska rúško na ústa, aby si nedýchala na maličké

martao
2. júl 2009

Miska,
tých rúšok si kúp viac aspoň 4 aj pre priateľa. Veľmi často si umývajte ruky.
Neviem, či kojíš. Ak si pojdeš pre lieky, upozorni na to v lekárni.
Určite to bude O.K.

miskachrumka
autor
2. júl 2009

aha takze ruska ja som poslal mojho priatela nech ide kupit d lekarni rusko ze je to nejaky liek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to bude vtipne nooooooooooooooooooooo 😅

katka.m
2. júl 2009

Aj ja som mala angínu, prvý krát mal malý 3 týždne a druhý krát 4 mesiace. Nechytil. Hlavne aby neprišiel do kontaktu s tvojimi slinami.

miskachrumka
autor
2. júl 2009

no to sa snazim aj odkaslat bud do servitki alebo do tricka a nabozkavam ale je nejaky velmi uplkany tak bude asi choryyyy davam ten sirup dufam ze sa mu to nezhorsiiiiiiiii 😢

mami.sk
2. júl 2009

miskachrumka 😀 😀 😀
aspon sa aj v lekarni zasmeju 😀
drzim palce aby ste sa rychlo vyliecili 😉

miskachrumka
autor
2. júl 2009

DAKUJEM DUFAM ZE TO BUDE CO NAJSKOR!!!!!!!!!!!!!

eimiky
2. júl 2009

miškachrumka ja mám takisto angínu a pekne silnú, nemožem ani ústa otvoriť, pekný talizman som si prineiesla z dovolenky ☹ .Doktorka mi povedala vyležať, ale ja som sama celé dni s malým takže chodím si ľahnúť len s ním, inak sa nedá.Tiež sa bojím, aby to malý nechytil, ale klop klop klop zatial nič a už to mám od nedele.Hrdlo už lepšie ale mne nejako aj ďasná poopúchali, je to dosť nepríjemné.Neviem čo si už na to dať.Mám aj antibiotiká a aj taký sprej ale neviem, teplotu som mala len dnes ráno takže neviem či je lepšie či nie. 😢

alias313
2. júl 2009

ahoj ja som mala silnu anginu asi pred troma tyzdnami, no tak poradim ti hlavne ked si s nim davaj si rusko, ja som do rana s malym nespala v izbe-ale v obyvacke a manzel bol pri nom do rana. ale predtym kym som sla k doktorke som spala pri nom v izbe asi 1 noc..ale v pohode maly neochorel /mal len trosku viac soplikov..ale za dva dni ho to preslo.-manzel ochorel...a vzdy je riziko, ze ochorie, ale zase vies raz aj choroba musi prist, neviem nebrala som to nejak hrozne-snazila som sa chranit, aby to nedostal, ale keby ochorel uz s tym nic neurobim-najma ani vtedy ked uz bol chory aj manzel, nemohli sme maleho od nas izolovat prec 😕 drzim palce aby ste sa co najskor uzdravili maminky 🙂

miskachrumka
autor
2. júl 2009

DAKUJEM UŽ SOM SI DALA KUPIT TIE RUSKA UVIDIM CI TO POMOZE 😒

lienockaa
2. júl 2009

miska-nikdy odo mna nic nechytil maly a bolo to niekolkokrat, co ma bolelo hrdlo, alebo som mala nadchu..bol chory len 3x, 2x to chytil od inych deti a raz od manzela..aj napriek tomu, ze manzel nosil rusku a spal v inej izbe..ja som pri prechladnuti stale nosila rusku a hovorim, nechytil nic, hoci vzdy bol so mnou vo velmi blizkom kontakte, spaval s nami v posteli a kojime sa..akurat som sa snazila vtedy ho velmi nemojkat, nebozkavat..skore uzdravenie!

miskachrumka
autor
2. júl 2009

no rusko sme nekupili lebo nemali veeeeelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

miskachrumka
autor
4. júl 2009

no stale to neprechadza kolko to trva?

roka96
4. júl 2009

miska tak si miesto rúška daj vreckovku takú klasicku ved to je to isté skoro...
už to začne prechádzat neboj....

miskachrumka
autor
4. júl 2009

no už to bude tyzden co to mam zajtra

tinus20
4. júl 2009

maly mal necele 2tyzdne a ja som dostala chripku(bol februar) horucky 39,4 a pod,kasel,bolest hrdla...asi vsetci anjieli stali pri nom,lebo sa vobec nenakazil...najhorsie bolo ked vsetci hovorili ze sa mam od neho drzat dalej ,ale jak sa to da ked ja som JEHO mama??kazdy bol mudri ale nikto nepomohol... 😖

roka96
4. júl 2009

tinus to tak býva tí najmudrejší pomáhajú najmenej alebo vobec.. tak isto s tým mám skúsenost..

tinus20
4. júl 2009

Asi tak... 😒 a prave to vie najviac nas.at... 😠

roka96
4. júl 2009

ja mám odvedy nie dobrý vztah s tetou a na vela ludí mám svoj názor.. ale inak ok...

miskachrumka
autor
4. júl 2009

mate pravdu roka a tinus mne tiez povedali preboha ved to od teba chyti chudacika co mam robit ked sa musim onho starat 24hod denne!

noricka
4. júl 2009

ahoj miskachrumka,ja som presne riešila tento problem pred dvoma týždnami...mala som tak silnu anginu,že som sliny nemohla preglgat,horučku k tomu a nakoniec kašel a tak silnu nádchu.Dokt.mi dal penicilin,no malý mi vobec nechcel potom jest,takže som ho prestala brat po 4dnoch...a čo sa nestalo,zase ma boli hrdlo,vratilo sa mi to.Manžel je tiež chorý,nosili sme aj rúšku,ale malý už ma od utorka soplíky a aj pokašliava.je taký uplakanejši,ale myslím si že mu to prechádza,ja mu kvapkam do nošteka materskeho mlieka.Tiež som bola chorá ked som ho rodila,nosila som rušku v porodnici a nič nedostal,ale hovori sa ze bábatka majú prvých 10týždnov imunitu z tela matky.

dudri
4. júl 2009

mala som hnisavu anginu, brala som antibiotiku(doktorka prisla do mojho bytu a predpisala) strasny kasel...
aj nosila som rusku.a koktatla som slanou vodou 😝 musela som... moje mimino mala5mes.je zdrava, nic sa stalo. a samozrejme som ju kojila

miskachrumka
autor
5. júl 2009

a pomaha to kloktanie slanou vodou?vyskusam už vsetko lebo mi to už lezie na nervy mohla mi doktorka predpisat antibiotika ked nekojim som hlupa som so mohla pytat!zajtra asi pojdem dokini tak jej poviem! 😝