Antibiotiká Klacid

jasu90
15. mar 2016

Máte niekto skúsenosť s atb klacid?

bonaqa2013
15. mar 2016

áno ... V pohode . Neboli žiadne problémy.

miku1
15. mar 2016

@jasu90 deti brali, ziadne problemy neboli.

ubka
15. mar 2016

My sme mali na ne zlu reakciu o 100% sa nsm nahle zhorsil stav, vysoke 40 teploty, ktore sa nam vobec nedarilo znizit. Dok.najprv si nechcela pripustit, ze to bude antibiot.ze na ne tak zle reaguje..
Takmer tyzden sme sa tak trapili skoro sme v nemocnici skoncili, nakoniec nam vymenili lieky a hned bolo lepsie..

meluela
15. mar 2016

@jasu90 pomohli, ziadne problemy. treba davat popri tom a aj nejaky cas po chorobe probiotika ako pri kazdych antibiotikach

cerez
16. mar 2016

Klacid nám vždy zabral pri oboch deťoch a nežiadúce účinky neboli. Nedávno ich syn dobral a poctivo ničil každý deň bacile na krabičkke. 🙂

ivuuus
17. feb 2023

Moze byt po uzivani 2 dni klacid kozna vyrazka na tvari hori mi cela tvar a cervene suche plochy mi "zdobia" celu tvar....mali ste to kocky niektora? Neviem ci ich mam vysadit

cerez
21. feb 2023

@ivuuus sice odpovedam neskoro, ale dcera brala ine atb a mala opuchnute, cervene a velmi ju svrbeli dlane a chodidla.. Musela ich okamzite vysadit.. Vyrazka byva vedlajsi ucinok, ale ak sa uz pridruzuju dalsie vedlajsie ucinky atb, urcite by som ich vysadila..

cerez
21. feb 2023

@ivuuus asi to bol zinnat ak ma pamat neklame..