Antidepresíva, alkohol + cigarety a migréna

30. júl 2022

Ahojte, moze sposobovat alkohol migreny ak uzivam antidepresiva (mala som uzkosti)? Ide o to, ze ja vobec nepijem alkohol, nefajcim cigarety, ale vo stvrtok bola u nas rodina (tety, sesternice) s ktorymi sme sa nebavili 5 rokov a udobrili sme sa konecne. 🙏🏼 A proste museli sme pit a normalne som si aj dala 3 cigarety, pritom ich neznasam. Nechapem, ale proste musela som od stastia. No dalsi den som skoro umrela. Na vecer som mala pocit, ako keby som bola chora, nespala som.... A v noci som skoro odpadla a na dnes rano extremne migreny. :( doktorke to ani nepoviem lebo mi vynada...... Ako dlho to bude trvat? Uz tomu 2 dni. :/

Viem viem.. Som sprosta...... Viem......

luccija
30. júl 2022

Kolko alkoholu?bezne si ludia daju za poharik aj fajcia pri AD zle Ti je skor z toho alkoholu a ponocovania

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sszuzu8
30. júl 2022

Áno alkohol spúšťa migrény.
Alkohol + antidepresiva veľmi zlá voľba.
Alkohol sam o sebe je telu škodlivý a prehlbuje depresie.

queen_mary
30. júl 2022

Alkohol je u mna spustacom migren. Stacia mi 3 pohare vina a mam migrenu rano na 48 hodin:/

dominika0126
30. júl 2022

Od kedy som bola tehotná a porodila som, som nikde nebola. Minulý týždeň cez víkend sme sa dohodli s babami, že ideme na diskotéku. Alkohol nepijem vôbec, ale fajčím. Prišli sme o 5tej ráno a spala som len 3hodiny, lebo som mysľou bola stále doma s malým. Dávala som sa dokopy dva dni. 😂 Beriem AD a večer som padla ako kabela do postele, po hodine som sa zobudila s panickou úzkosťou, ale takou, že to neprajem ani najhoršiemu nepriateľovi. Neboj sa, to prejde. Ja som si dávala magnezium a vápnik. 🙂