Aroma difuzér

andykr
22. aug 2018

Ahoj, chtěli bychom si do domácnosti pořídit aroma difuzér, ale nevím jak přesně to funguje. Různě jsem hledala a například tady https://www.alchymystique.cz/eshop/oleje-do-dif... jsem našla článek kde píší, že ty oleje do něj mají různé účinky.. například klidný spánek nebo energie. Doopravdy to funguje? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo byste mohli popřípadě doporučit nějaké specifické olejíčky, které podle vás fungují? děkuju 🙂

saska.t
22. aug 2018

@andykr Pouzivam zu niekolko rokov, pouzivam 100% ciste etericke oleje bez chemickych pridavkov , väcsinou levandulovy na prevonenie domu (obyvacky), ktory aj ukludnuje a ked sme prechladnuti, tak si davame Eukalyptus, alebo Tea Tree , cez vianoce pouzivam na navodenie atmosfery pernikove alebo miesane vianocne oleje so skoricou, pomarancom atd. ....

majloo
22. aug 2018

@andykr na tomto si mega ficia americke domace gazdinky na youtube kanaloch toho najdes kopu, ak vies anglicky, maju mraky olejcekov, rozne ich miesaju. Tiez ma to zaujima, len nemam zatial difuzer.

andykr
autor
22. aug 2018

Super díky 🙂 spíš mě zajímalo, jestli to má doopravdy takový účinky jako píší nebo je to spíše jen vůňě.. ale jestli to i dobře provoní dům tak bych o tom uvažovala i tak.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romiada
22. aug 2018

@andykr ja som to kupila len na prevonanie bytu. Voci tym zdravotnym ucinkom som trochu skepticka. Ale super nam to posluzilo ked nam vybuchla mikrovlnka s pukancami. Taky hrozny smrad par hodin....tak difuzer sa hodil 😉

ivanka12311
22. aug 2018

Ja som nedavno kupila rovus ambient a dymí nam to od rana do vecera :D krasne nam to prevoniava dom....nase oblubene 100% oleje su eukalyptus, mäta, citronova kora, jantarove slnko, cuba, santal.drevo, levandula, antitabak topka ;)

stankadu
22. aug 2018

ja som pred rokom skúsila olejčeky od dotera a môžem potvrdiť aj ich účinky. Mne a aj mojej rodine (každý máme nejaký zdrav. problém) pomohli oleje na bolesť brucha a hnačky, pri pálení záhy, pri bolesti svalov, na odstránenie bradavice, pri studených nohách, ..., príp. len tak prevonať dom. Difuzér odporúčam taký, kde sa naleje voda a potom sa tam kvapne olejček-y.

saska.t
23. aug 2018

@ptmt1011 kupujem na internete eBay, ale ja nezijem na SK, takze mozno ti kocky zo SR poradia...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
schvarzy
29. sep 2019

Baby ja som tiez dlho hladala nejake ciste organicke oleje a nasla som znacku plant therapy oni maju ak specialnu radu pre deri kidsafe a nepridu mi extra drahe

veryhappy
29. sep 2019

z vlastnej skusenosti mozem potvrdit, ze olejceky funguju. Pri fyzickych, no i emocionalnych problemoch. Robila s nimi moja sestra a ja som sa cez nu k nim dostala, najprv iba vzorky a potom po overeni ucinkov som s nimi zacala robit i ja a mame ich doma po ruke pri vselicom- nadche, bolesti hrdla, trpnutie ruk, svalovica, zazivacie problemy, ale aj podrazdenost, nesustredenost, unava, detom pri uceni, na hyperaktivme spravanie atd. Je dokonca aj detska sada. Difuzer u nas ide denne hlavne v zime a prechodnom obdobi. My uzivame oleje americkej znacky.

dadika111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadika111
14. dec 2021

Ahojte. Mohli by ste mi poradiť dobrý difuzér? Ďakujem za každú radu.