Čo na upchatý nos počas tehotenstva?

gloria31
11. júl 2019

Uz tri dni som poriadne nespala. Mam nonstop zápchaty nos. Už len pomyslenie že mám ísť spať ma zabíja. Stále chrcim a kašlem. Boli ma cely človek už nevládzem, najhoršie je ze jedine co môžem sú lieky pre tehulky. Do nosa stop nádcha Dr. Weiss, stodal na kašeľ. Vobec sa mi nezdá ze mi to zaberá. Už neviem čo mám robiť.

via88
12. júl 2019

Chod na vyter ak je tam bacil daju ti atb., treba to preliecit, ja som tak mala v tehu, drzala som aa dlho ale uz sa nedalo nakoniec bolo crp vysokanske, radsej atb. Ako toto povedali, len trapim seba aj male. Dali atb. Vhodne pre tehu samozrejme.

derdia
12. júl 2019

A potom si spomen,že niekto je naozaj chorý...a za obyčajnú poondiatu nádchu by dal všetko....a hneď budeš zdravá☝️

diana20
12. júl 2019

Do nosa si urob kvapky salviový čaj uvar, daj trochu do pol decaka a výstav do toho dve kvapky cesnaku pučiakom na cesnak.. daj si ráno večer a na obed jednu kvapku do každej dierky..trochu to stipe ale vzdy rýchlo pomoze, držím palce..😊

gloria31
autor
12. júl 2019

Mam kvapky Dr. Weiss stipu ako diabol a už to nezvládam

terezka1947
12. júl 2019

@gloria31 neviem,preco sa tak trapis,ked existuju spreje do nosa. A dalsia vec....kludne to moze byt aj nieco,kde uz je lekar potrebny.

simca06022011
12. júl 2019

Nám v pôrodnici aj pinosol dovolili 😁 a inak soľ pomáha aj naparovat aj kloktat

jarca1111
13. júl 2019

ved si daj olynth alebo to co ti bezne zabera na upchaty nos... ja som brala vkuse od 7 mesiaca lebo som mala tehotensku nadchu.. po porode to este pretrvavalo asi mesiac

rainbow82
13. júl 2019

Paralen na noc a olynth ten žltý zvlhcujucim účinkom.Ja som to používala a žiadne problémy ani komplikácie.Poradil dr aj v lekárni.Netreba sa trápiť s maličkým 😉