Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzi0911
8. nov 2019

Vyzerá byt pozitívny no u Dr ešte nič vidno nebude až neskôr. Takže zatiaľ testu až vieš ci čiarka tmavne.

anonym
autor
8. nov 2019

@zuzi0911 Ale mne už mešká mesiac :( a nič nevidel

anonym
autor
8. nov 2019

@zuzi0911 Som z toho trochu teraz mimo či je chybný.

zuzi0911
8. nov 2019

Ťažko povedať, každopádne ak Dr nebral krv na hcg, nemá ako zistiť ci si tehotná to je ešte skoro. Takže jedine len testovať zatiaľ.

zuzi0911
8. nov 2019

No tak po mesiaci by nebol ani takýto test a to už by fakt videl jedine, ze si otehotnela neskôr.. Neviem. Uvidíš skus ešte test o 2 dní, rovnakú značku ci tmavne ci nie

anonym
autor
8. nov 2019

@zuzi0911 Urobil ultrazvuk a dal mi pichnúť druhú vyvolávačku.Krv mi nebral.

anonym
autor
8. nov 2019

@zuzi0911 Mám pocit, že ten test je zlý ale vyskúšam 🙂 Ako to myslíš? Mal by byť silnejší však? Nevyznám sa do toho ešte som tehotná nebola.Viem, že môže výjsť kanálik ale toto mi ako kanálik nepríde.

tosomja
8. nov 2019

Skus urobit o dva dni, malo by byt jasnejsie. Alebo poziadaj gyn, nech ti vezme krv. Na usg vidno tak od 5tt-6tt, tebe ked meska mesiac, neznamena, ze musis byt tak dlho tehotna. Mohla si otehotniet neskor a preto este nic nevidi.

anonym
autor
8. nov 2019

@tosomja No mám v sebe druhú vyvolávačku čiže počkám či dôjdu.A urobím ešte jeden taký istý test.Myslím, že čiarka by už bola silnejšia po takej dobe.

giuli
8. nov 2019

Ako moze byt anovulacny cyklus bez ovulacie a nakoniec sa dostavi MS,tak isto jeden mesiac ti moze MS vynechat a nasledne je ovulacia...ako povedali dievčatá vyssie,testni o dva ,tru dni..ak to je teraz ciarka,tak o par dni by mala byt silnejsia..

lucia851
8. nov 2019

Je tam neaky slaby duch

dadkadadus
8. nov 2019

aj podľa mna je pozitívny 🙂

laskamojajeidna
8. nov 2019

Ja si myslím, že si tehotná. Vidím druhu čiarku. Skús si kúpiť kvalitnejší test a počkať aspoň do pondelka. A opäť testuj..Daj vedieť.

nina004
8. nov 2019

Ja som mala minuly mesiac testy taketo a tehotenstvo to nebolo. Urcite vyskusaj rano dalsi test a uvidis. Drzim silno prsty, aby ti to vyslo, ak si to prajes 🙂

anonym
autor
9. nov 2019

@nina004 Určite si nebola tehotná a neodišlo to? :/ alebo cysta? Veď sú tam jasné čiarky.
Mne dnes pepino ráno do minúty ukázal takú druhú ale slabú.Nehľadala som.Bolo ju vidieť voľným okom.Takú akú máš ty na prvom teste na farebnej fotke.Ani mi to mobil nechcel poriadne zachytiť.A dnes som mala bolesti.Ale tupé.Strašne som sa cítila ťažká.Také bolesti som nemala ešte.Bolelo ma podbruško aj kríže.Síce pred MS mám ostré kontrakčné bolesti ale tak môže sa to meniť asi.Do hodiny to prešlo MS nikde.Bolo to ako strašný tlak nie kŕče.Myslím, že dôjde.. len sa nevie spustiť.No ja som brala HAK 🙂 takže to neplánujeme Len mi dr kázal pred mesiacom vysadiť keď mi neprišli.Teraz som po tej 2 vyvolávačke tak čakám.Také isté bolesti som mala po pár dňoch aj po prvej injekcii.

nina004
10. nov 2019

Neviem ci to odislo alebo ci tam ozaj nic nebolo. Cystu nemam urcite. Mala som taketo ciarky asi dva dni a potom zrazu na testoch nebolo nic. Nemala som ziadne ine priznaky a MS prisla v termine. Tak som si povedala, ze uz budem robit testy len ak mi MS vynecha. U teba to este stratene nie je. Bolesti mozu byt aj pri tehotenstve rovnake ako pri MS. A ked sa ciarka zosiluje, tak sa HCG zrejme zvysuje. Skusaj dalej, snad to dopadne dobre.

anonym
autor
10. nov 2019

@nina004 Vyskúšam zajtra 🙂 ale podľa mňa budú negatívne a počkám do 21 či MS dôjde.Dokým bude meškať tak otestujem ešte.Ja skôr čakám na tú MS.S bábom sme chceli ešte počkať.Ale keď výjdte test tak nevadí.

nina004
10. nov 2019

Napis ako si dopadla. Mne sa zatial nikdy nestalo, ze by mi nezabrala prva vyvolavacka. A to som ich uz par mala. Tak aj preto si myslim, ze moznost tehotenstva u teba je.

anonym
autor
10. nov 2019

@nina004 Možno, že u mňa urobila šarapatu HAK.A preto nezaberá po vysadení.Len už by som ju rada začala užívať znovu.

anonym
autor
11. nov 2019

@nina004 No takže včera ma z ničoho nič začalo všetko bolieť.Začala som špiniť a dnes už MS prišla 🙂

nina004
11. nov 2019

Tak nakoniec to pre teba aj dobre dopadlo. Asi fakt ta HAK narobila paseku 🙂

anonym
autor
11. nov 2019

@nina004 Áno ☺️ aspoň už budem vedieť,že ju nemusím vysadiť a bude to v poriadku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli