Je možné kúpiť vodu z Bardejovských kúpeľov mimo kúpeľného pobytu?

ririan
22. aug 2019

Ahojte, potrebujem poradiť, ak je tu niekto z Bardejova alebo z okolia, dá sa mimo kúpeľného pobytu v kúpeľoch zohnať voda z kúpeľov, ktorá sa tam pije v rámci pobytu? Potrebovala by som ju vyskúšať, keďže moje tráviace problémy neustávajú. Ďakujem.

janinah
22. aug 2019

samozrejme,dá,sú tam miesta,kde si ju naberieš do fliaš

kakawah
22. aug 2019

@ririan su tam dva pramene kde si mozes do flase nabrat a este na kolonade je k dispozícii ale tetaz netusim ci za nu treba platit

ririan
autor
22. aug 2019

@kakawah ďakujem a keď by som si jej fakt nabrala že do viacerých bandasiek, pretože som z daleka, nestratí po čase na hodnote?

ririan
autor
22. aug 2019

@janinah ďakujem

kakawah
22. aug 2019

No pamatam ako dieta sme chodili plnit do flias ale mali sme to doma cca tyzden. To fakt neviem poradit. Mozno ta druha pani co prispela by vedela

sss112
23. aug 2019

@ririan Ahoj. Neplatí sa. Môžeš si napúšťať fliaš, bandasiek koľko len chceš. Myslím, že keď bandasky budú pevne zavreté, tak sa hodnoty nevytratia.

ririan
autor
23. aug 2019

Ďakujem za odpovede veľmi pekne 😊

beruskavt
5. sep 2019

Nechysta sa niekto do Bar.kupelov?

sonah
30. sep 2019

@ririan ahoj ,my sme prave v kupeloch a som sa informovala ze voda vo flaši može byť max.2dni vravela mi to pani priamo z kolonady

sonah
30. sep 2019

@beruskavt sme tu od 18.9.do 9.10. S dvomi deťmi 😉

henulienka
25. mar 2021

@sonah čítam,že ste boli v kúpeľoch s dvomi deťmi...môžem sa opýtať,kde ste boli ubytovaní? Resp. ak idem s 10.ročným synom,obaja ako pacienti, ubytujú nás (dúfam,že spolu) v detskej časti? Neviete náhodou? Ďakujem!

sonah
26. mar 2021

@henulienka budete v hoteli mier,tam su vzdy matky s detmi,....krasny pobyt,my ideme v auguste

henulienka
27. mar 2021

@sonah Ďakujem!!!! Ja by som chcela v júli alebo auguste,uvidíme.

sonah
27. mar 2021

@henulienka tak si uz teraz zavolajte do kupelov a rezervujte si termin,ja ho mam rezervovany uz od novembra,leto je hned minute.....

henulienka
27. mar 2021

@sonah ale nemáme ešte schválené návrhy....ešte sú len podané 🥺

sonah
28. mar 2021

@henulienka to vobec nevadi,ved ja som tiez navrhy dala este len alergiologicke,v bardejove sa termin da dopredu rezervovat,inak nemate leto sancu stihnut,zajtra volajte pani simcovej a rezervujte si,ale ci stihnete leto,tazko povedat

henulienka
28. mar 2021

@sonah veľmi pekne ďakujem za radu,zavolám hneď zajtra

sonah
28. mar 2021

@henulienka za maličko 😉