Bedrová spinálna stenóza

marinko1988
14. júl 2022

Prosim vas je tu niekto kto ma miechova stenoza bedrovej chrbtici (bedrova spinalna stenoza ) po rengene mi povedali ze mam toto ....jeden stavec mam o nieco zuzeny ...z toho ma boli prava noha viete mi nieco poradit cvyky ktore mam cvici .alebo nieco co mi pomoze od bolesti? ...tabketky novalgin uz beriem .....🙂

loliki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marinko1988
autor
14. júl 2022

@loliki ok

marinko1988
autor
14. júl 2022

@loliki neda sa :(

terry2003
14. júl 2022

Nevadí. Snáď to admini prepíšu.

loliki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marinko1988
autor
14. júl 2022

@loliki ale tato stara sa neda ani vymazať

loliki
14. júl 2022

@marinko1988 Kašli na to. Doktorka nech ti predpíše rehabilitáciu. Tam sú odborníci vyštudovaní. Tu na MK sú síce všetci odborníci na všetko, ale nevyštudovaní - väčšinou.

0silvia0
15. júl 2022

@marinko1988 prave som sa vratila z nemocnice s operaciou bedrovej spinalnej stenozy. Toto sa ti rehabilitaciami uz nenapravi. Ale zalezi ako velmi to mas zuzene a ake velke problemy ti stenoza sposobuje. Ak nie velke, tak urcite rehabilituj. Ja uz som nevedela bez bolesti chodit ani stat. Mam poposuvane stavce a tie mi stlacali spinalne korene. Mne bolesti vyrazali do panvy a nevedela som s tym uz fungovat.

marinko1988
autor
15. júl 2022

@0silvia0 ja mam bolesti v pravej nohe ...doktorka povedala ze to nemam moc zuzene ...ze mam doma cvicit

0silvia0
15. júl 2022

@marinko1988 tak potom si pytaj fyzioterapiu, poctivo cvic. Doktorka ti moze predpisat rehabilitacie, alebo si sama zaplat fyzioterapeuta. Si este mlada, aby sa ti to nezhorsilo a nemusela si podstupit operaciu ako ja.