Benefibra. Cítite sa po nej lepšie?

lulufon
13. feb 2008

Mate s nou nejake skusenosti?funguje?citite sa lepsie?

len
13. feb 2008

Přímo s Benefibrou zkušenost nemám, ale obecně vláknina je super věc, parádně pročistí střeva i celý organismus. Akorát se nesmí zanedbávat opravdu poctivý pitný režim. Osobně mi Benefibra přijde hodně předražená, když se za zlomek téhle ceny dá sehnat v lékárně i obyčejná vláknina (akorát bez reklamy), pravda ale je, že nerozpustná, takže pokud někomu dělá problém pozřít nerozpustnou vlákninu (v nápojích, jogurtu, musli...), může být tohle varianta...

lulufon
autor
13. feb 2008

a ta neruzpustna vlaknina sa ako konzumuje?a kolko stoji v lekarni?znacka?

blka
13. feb 2008

Já jsem si původně také chtěla koupit benefibru, ale když jsem viděla tu cenu, tak jsem šla do kolen. Pak jsem tady někde na stránkách narazila na psyllium od dr. Popova. Tak jsem si jí koupila. Je nenávyková (jo, benefibru nesmíš užívat dýl, než na jak dlouho je ta krabiška 😲 ), ale nerozpustá, jak psala Len. To znamená, že v podstatě piješ kousky něčeho. Ve vodě je to hnus, to šlo málem ven, ale v džusu to není ani poznat. A musí se to vypít hned, protože jinak se z toho stává gel a ten má být až v bříšku. Ale pomáhá. Když si ji ráno dám, večer jdu na WC 🙂 . A to psyllium mě stálo 100g 75,- Kč.

len
13. feb 2008

Lulufon, zkus se zeptat v lékárně přímo na vlákninu, je jí několik druhů. Já měla právě psyllium (kromě dr. Popova dělají i jiní výrobci), to se dělá ze šlupiček indického jitrocele, taky se prodává jablečná...
Jinak, jak píše Blka, jsou to takové drobné slupičky, které se zamíchají do tekutiny, nejvíc se mi osvědčil džus (v pomerančovém to pak chutná asi jako džus s dužinou) - zamíchat třeba jenom do deci-dvou džusu a potom zapít dostatečným množstvím tekutiny. Ve vodě samotné je to opravdu nic moc, ale prodávají se i různé příchutě, to jsem nezkoušela, ale ty by měly stačit i do vody... Taky je fajn třeba do jogurtu (třeba v jogurtu s kokosem to téměř nepoznáš) nebo třeba do musli nebo cornflaků... Ale efekt bude naprosto stejný jako u benefibry (udávají ve složení 100 % vlákniny). Jinak ta 100 g krabička mi vystačila přibližně na dva měsíce (pro srovnání 1,25 Kč denně, Benefibra 8,20 Kč denně).

blka
13. feb 2008

Já jsem zvolila dr. Popova proto, že jsem četla účinky psyllia na internetu a bylo to od něj. Tak proto.
V jogurtu si to nedovedu představit. Píší tam, že se to má hned vypít. V tom jogurtu to přece stihne nabobtnat 😕 .

zuzula28
13. feb 2008

vlaknina je fantasticka vec a v lekarni dostat niekolko druhov, za velmi prijatelne ceny vo vybornej kvalite,Dr. Popov je vyborna, pod nazvom psyllium vyraba aj slovenska firma, logo asp, ak si dobre pamatam a stoji okolo 100sk, je velmi kvalitna. Ton kto nechce pit ale prehltat granulovu formu, tak je vyborna z firmy Pharmanord, stoji tiez max. 200-300sk podla kusov v baleni. Pri kazdom pouziti vlakniny treba vypit pol litra tekutiny, lebo ked to nabobtna a zapecie sa, zbohom toaleta, amen tma... 😉

len
13. feb 2008

Blka, já myslím, že to není zásadní problém, pokud to nabobtná před požitím, spíš se to nabobtnalé hůř konzumuje... Ale když už to nabobtnalé sníš, tak to tak prostě dojde do žaludku, kde to následně ještě zvětší objem (prý až 40x), takže se nic neděje. Dokonce jsem jednou měla psyllium (výrobce už si nepamatuju), kde vysloveně psali - nechte nabobtnat a vypijte - šlo to ale docela těžko 😀
Jojo, dr. Popov má dobře propracovaný marketing 😉 Taky ve většině lékáren, když se řekne psyllium, podají hned tohle, ve výsledku to ale bude naprosto srovnatelné, i cenově...
Taky tam píšou, že je dobré do kaší a k zahušťování polévek, tak daleko už ale moje fantazie nesahá 😀

blka
13. feb 2008

Aha, tak to jo. Já jsem tam přečetla: vypít hned než to nabobtná. Tak jsem myslela, že to je špatné. Ale je fakt, že jsem si to přečetla až po prvním pití, kdy mi to v té vodě už nabobtnalo a to jsem teda musela vylít 😝 .
Zahustit tím kaši a polévku 😕 ? Tak to je teda mazec. To si nedovedu představit, že dám manžílkovi polívku s jitrocelovýma slupkama 😀

len
13. feb 2008

No fakt, tohle píšou přímo na stránkách dr. Popova 😀
"Originální indické Psyllium Dr. Popova má neutrální chuť, a proto ho můžeme přidávat téměř do všech potravin a nápojů. Lze ho např. využít jako součást cereálních snídaní, polévek, kaší, špenátu apod."
Takže to s tím bobtnáním fakt nebude tak žhavý, když to lze nacpat i do špenátu 😉

blka
14. feb 2008

No na stránkých to mají, ale pak v té krabičce byl letáček, kde tam psali něco víc, tak sem to poctivě študovala 😀
No ale jako fakt, dát si k obědu špenát s jitrocelem 😅

andelka
14. feb 2008

Já taky používám vlákninu, od fy Milota, dřív pravidelně, teď už moc ne, ale naučila jsem to i mamku a babi. Dáváme si to do malého jogurtu (třeba Dobrá máma) a hned sníme, nestihne to nabobtnat a vůbec to v tom není cítit.Jo a koukala jsem se na krabičku, za 100g jsem platila 49Kč.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz