Biele fľaky na dekolte po pôrode

dominiqwa
24. okt 2018

Ahojte zienky stretli ste sa niektorá ktorej sa objavili takeho flaky?? Objavili sa mi teraz po lete a po pôrode. Verím že je to ludovo povedane plesen a nic horsie. Chystam sa v piatok na kožné len sa az bojim. Miestami to aj svrbi. Ďakujem

anastaziamala
24. okt 2018

áno, vyzerá to ako pleseň

dadka1005
24. okt 2018

Áno je to pleseň aj ja som riešila po lete.

simatko2
24. okt 2018

Na odplesnenie organizmu je dobre spraviť kúru s tee trea olejom,využívat celé balenie, uvidíš čo ti kožná povie..

anastaziamala
24. okt 2018

ano, vyživove doplnky su fajn ale pri takejto plesni treba celkové antimykotiká pretože tu pleseň máš po tele...mala som to tak tiež, plus mastičky

zuzkamargit
24. okt 2018

presne ako pise @anastaziamala, ale je ozaj dobre to podporit zvonku kvalitnym tea tree kremom a vnutorne tea tree olejom. Pozor! Velmi malo tt olejov sa moze pouzivat vnutorne!

orieska325
24. okt 2018

Mam to aj ja ale asi len zopar max 3 fliaciky..aka plesen?co to znamena

dominiqwa
autor
24. okt 2018

@dadka1005 ako si to riesila?

evittam
24. okt 2018

@dominiqwa Vyzera to aj ako vitiligo..... nič hrozne, neliecitelne ale nie je to smrteľne ani zivot ohrozujúce. Zijem s tym uz vyse 15rokov, kazdym tehotenstvom mam toho viac.

orieska325
24. okt 2018

No mne to tiez pripada ako vitiligo..ja to mam po lete pak to zmizne..

dominiqwa
autor
24. okt 2018

@evittam si ma potešila dakujem cely zivot nosit rolaky uzas

evittam
24. okt 2018

@dominiqwa Prečo? Ja roláky nenosim. Mne to nevadí. Mam to aj na rukách aj na tvári. Ano ľudia niekedy "cumia", no nech sa pozru.

dadka1005
24. okt 2018

@dominiqwa kožná mi predpísala antimykotika a lokálne striekaciu vodičku Canesten a krém imazol plus po trojtýždňovej kúre akýsi sirovy kúpeľ,že sa to zosupe,to som ešte nemala.

dominiqwa
autor
24. okt 2018

No ideme na svadbu este aj tak nieco len take co to zakryje...a som zvedava na koznu co mne

dominiqwa
autor
24. okt 2018

@evittam tak vadi mi to kadze mam to az na krku a nieje to pekne

evittam
24. okt 2018

@dominiqwa Ty tam nemas nic oproti mne 😉. Ale ano kazda sme iná. Ja to neriesim-nemam prečo,nakolko s tym nič nespravím. Su horsie veci v živote.

dominiqwa
autor
24. okt 2018

@evittam aj tak sa mi zda ze mam uz vela toho...svagor sa mi smial ze hnijem 😭

evittam
25. okt 2018

@dominiqwa Sa vy.er na ostatných a svagra posli vies kam. Kebysi videla mna tak....😁😁😁 To mas iba to na fotke?

dominiqwa
autor
25. okt 2018

@evittam tak aj na ramenach a troska z vrchu na rukach.

evittam
25. okt 2018

@dominiqwa Treba sa s tym hlavne zmieriť a ostatnych neriesit. Zo mna si muz robi srandu, ze "zdrham".😁😉
Minule ma zase pobavil jeden znamy ako mi chcel pomahat a vynukoval mi vsetky mozne mastičky,ktore ma a ktore mi isto pomôžu na ten moj "strašný ekzem". Ked som ho vyviedla z omylu len kukal.

dominiqwa
autor
25. okt 2018

@evittam tak ja zvedava co mi dr povie ale ja som uz take male tusim min rok a zmyzlo to so syrovym mydlom

nikusiak9
25. jún 2021

@dominiqwa co si to mala?

dominiqwa
autor
11. júl 2021

@nikusiak9 zmizlo to po syrovom mydle a spreji candibene