Bojím sa, že budem mať zápal okostice

8. nov 2020

Dobrý večer mam veľmi pokazené zuby vo štvrtok som obiednana k zubárke. Bojím sa ze mam zápal o kostice mal to už niekto? Bolesť nemám, ani opuch nejaký viditeľný len okolo dasna z dnu to mam také trochu opuchnuté. A ostatne zuby také akoby vypucene no veeelmi sa bojím mam strach

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
8. nov 2020

Neboj sa bude to dobré ja som sa tiež takto trápil dlho lebo som mal strach držím ti palce aby ti zúbky spravili pri zápale okostice býva zvýšená teplota

autor
8. nov 2020

@viestta vážne? Och ďakujem Vám za radu upokojila ste ma

autor
8. nov 2020

@bloger necítim sa na teplotu

autor
8. nov 2020

@bloger a ďakujem za reakciu

ivka21
8. nov 2020

Zápal okostnice by si neprehliadla áno zápal zuba to sú hrozne bolesti

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. nov 2020

@ivka21 aha, no teda dobre, ďakujem pekne za odpoveď som pokojnejsia ale určite to budem riešiť

autor
8. nov 2020

@viestta A bolelo to?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. nov 2020

@viestta fuha, no ale prežila si Chvála Bohu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. nov 2020

@viestta Si veľmi statocna teda, tak ja asi ten zápal o kostice nemam, ale určite musím k zubárke

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
8. nov 2020

Ze ci boli zapal okostnice....nechci to nikdy zazit, steny by si skriabala od bolesti.
Ako pise @viestta, to by si clovek aj hlavu nechal odrezat, len aby to uz prestalo.

zuzap33
8. nov 2020

@viestta ja som ho mala, uff, zážitok do smrti. Napriek atb opuchnuta az pod oko, novalgin a napriek trom injekciam od bolesti som v kresle rycala jak diva. Teploty neustupovali a tak to išlo všetko von

eriksonka1234
8. nov 2020

Zápal okostice sakra boli, každé 4 hodiny flektor, takže to asi nebudeš mať, ja som mala celu pravú stranu opuchnutu, teplotu... Naozaj ukrutne bolesti