Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evittam
30. jún 2019

@nik_yt Ano, chodia aj cez víkend. Nakolko ti SP plati aj vikendy.

lubik87
30. jún 2019

@nik_yt jasné vikendy , sviatky. Dokonca aj o 22 večer alebo o pol 7 ráno

patka06
30. jún 2019

áno, chodia aj cez víkend ...pár minút pred začiatkom vychádzky alebo pár minút po jej skončení ...to je ich špecialita.

mogaa
30. jún 2019

@nik_yt môže prísť kedykoľvek🙂 v piatok, či sviatok, na Vianoce či cez víkend🙂 jasne že chodia, vtedy sa ľudia najčastejšie spoliehajú že im kontrola nepríde🙂

zirafienka
30. jún 2019

a prečo by nechodili, veď aj cez víkend si chorá...

fialka1318
30. jún 2019

Chodia vzdy 🙂 takze radsej neriskuj lebo pokuty za porusenie pnky zdvihli a prides aj o pnku zaplatenu a bohvie co este..ja som nemala nikdy kontrolu ale napriek tomu som doma a neriskujem ...a mojej mame dosli cez vikend k veceru

evittam
30. jún 2019

@fialka1318 Ziadna pokuta. Len jej zrusia PN a nedostane vyplateny dany mesiac. To je vsetko.

evittam
30. jún 2019

@fialka1318 A aka pokuta za "porusenie PN"? Take nic neexistuje. PN sa neda porusit. Ty jedine nedodržis liecebny rezim ked nie si doma v case kedy mas byt.

fialka1318
30. jún 2019
evittam
30. jún 2019

@fialka1318 Vdaka. Ale ja to ovladam. Ide o "porusenie liečebného režimu". Ako som uz vyssie napísala. PN t.j.praceneschopnost sa neporušuje.😉
Dalej plati co som uz napísala. Pokutu môžu dat ale málokedy davaju. Urobia len opatrenia, ktoré som uz tiež spomínala.

fialka1318
30. jún 2019

@evittam tak je to mozne ako si napisala ja casto na pnku nechodim tak som si myslela ze je to ta pokuta a uz len to zeby som riskovala pracu alebo nemocenske preto ze sa chcem ist kupat alebo nwm co to by mi zato nestalo..ak je niekto chory ma byt doma alebo vybehnut k lekarovi ak sa mu pritazi a nie behat po vonku a popripade ma vychadzky na nakup

evittam
30. jún 2019

@fialka1318 Tak to urcite.

sorciera24
30. jún 2019

zalezi od regionu;)

natuska87
1. júl 2019

@nik_yt Chodia...Imtenzívne.😲

Tu začni písať odpoveď...

Odošli