Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Boľavý necht na nohe

cotomozebyt
20. jan 2016

Ahojte. Prosim Vas čo to môže byť, z čoho???
Najhoršie že ma začina pobolievať.
Ďakujem za každu odpoveď.

mijo53
20. jan 2016

zarastá Ti nech z vnútornej strany, máš to už aj zapálené, choď na kožné, dá Ti takú vodičku, ukáže Ti ako máš necht ošetrovať, nadvihovať, podkladať vatou a keď to nebude stačiť, pôjdeš na chirurgiu a tam Ti to trochu vyrežú, umŕtvia, neboj sa nebolí to

cotomozebyt
autor
20. jan 2016

Ďakujem.
To ma nenapadlo.

danusskaaa
20. jan 2016

Zarasteny necht. Asi to už dosť boli... Ošetriť a ked sa vylieči skús si dať gélové, nechtarka ich spraví na kraji hrubšie a nebudú zarastat. Mne to moc pomohlo a ešte to aj pekne vyzerá 😉

simsalabim
20. jan 2016

Hm, mne sa ten nechet nepaci cely. Vyzera postihnuty plesnou. Drobi sa a zarasta do kize. Urcite chod ku koznemu, lebo sa to rozsiri na ine prsty.

lussinda2
20. jan 2016

@cotomozebyt tiez myslim a vypada to tak, ze to je plesnova infekcia. Rychlo ku koznemu a vyvarovat sa pouzivaniu rovnakeho uteraku v domacnosti.

janinah
20. jan 2016

pleseň jak brno,samoliečba nepomôže

jeannna
20. jan 2016

Nieco podobne som mala pred cca 10 rokmi, ale napadnuty som mala len necht, nie kozu. S tymto musis ist na kozne, z nechtu ti sestricka zoberie vzorku, poslu to do labaku a budes cakat na vysledky. Ked sa potvrdi plesen, spravia ti pecenove testy, ci mozes uzivat lieky, aby ti tato plesen zmizla. Masticky, vodicky a podobne "srandicky" ti nepomozu. Tie lieky sa uzivaju cca 3 mesiace, do pol roka ti zacne vyrastat zdravy necht. Mne sa to uz nikdy viac nevratilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli