Boľavý zub a plomba

denjelka
23. jún 2017

Ahojte. pred par tyzdnami mi nasla zubarka malicky kaz na 6 ke. vyvrtala dala plombu. po case ma ale zacalo medzi tymi zubami tlacit. isla som spat plombu odvrtala a povedala ze bol kusok ulomeny a tlacil na dasno. nasledne mi celu tu medzierku medzi zubami vyvrtala a nedala mi plombu s tym ze dasno je podrazdene a ked ju da tak ma bude zas boliet. vraj to moze takto zostat nastalo. trvala som na plombe ale odmietla ze to neni nutne. teraz mam ten zub ale velmi citlivy,neviem sa tam ani najest. moze zub zostat naozaj takto rozvrtany? nieje mozne urobit plombu tak aby velmi netlacila na dasno? prosim poradte ak mate skusenost.....

bosoriak
23. jún 2017

@denjelka to sa mi veru zda pritiahnute za vlasy, ako moze nechat natrvalo otvoreny zub? navstivila by som asi niekoho ineho, myslim zubara 🙂

miriam11
23. jún 2017

@denjelka to, co spravila s tvojim zubom sa robi u deti s mliecnymi zubami. Dospely clovek by mal mat plombu, nie otvoreny priestor, nakolko po case zacne boliet. Zmenit zubara.

tova
24. jún 2017

@denjelka tiahne ti kaz na koren, dalsi krok je vytiahnut koren zuba. Zmen zubara ihned.

emma673
24. jún 2017

@denjelka zmeň zubára. Môžeš dostať zápal nervu.

denjelka
autor
24. jún 2017

Tak som bola dnes na pohotovosti. Pan zubar mi to pozrel,dokonca tam nasiel aj nepovsimnuty kaz. Vyvrtal a urobil plombu.teraz to este boli,ale snad ked sa to ukludni po vrtani a plombovani tak bude dobre.od jula pride nova zubarka lebo tato moja expertka ide na.dochodok.tak snad bude lepsia.