Bolesť a slabosť pri ovulácii

petrapod
30. máj 2020

Mám to odsledovane vždy to sprevádza únava a bolesť tela má to niekto? Alebo iné príznaky. Ďakujem za postrehy.

janulka1985
30. máj 2020

@petrapod ja mam bežne pri ovulacii krče horšie ako pri MS..sa až zvijam a na brucho si davam termo deku a pijem ženský čaj..ale aj pupalkový olej velmi dobre pomaha

nikca_123
30. máj 2020

@petrapod ja mam hroznu fyzicku unavu a bolest tela + stavy ako PMS presne od ovulacie az do mrchy. Cize tak tyzden z celeho mesiaca sa citim dobre... Uplne ma to nici, mam to posledny zhruba rok.

petrapod
autor
30. máj 2020

@nikca_123 presne aj ja bolia ťa aj kosti ?

nikca_123
30. máj 2020

@petrapod kosti nie, skor som taka bez energie odkedy vstanem a to spim normalne 7-8 hodin. A cely den sa premaham, po praci poobede lezim a niekedy az dokym nejdem spat. Nic nevladzem. Unava jak fras.

katkabg
30. máj 2020

Ja mam ovulaciu po menstruacii,bodava bolest v jednom vajecniku ci v druhom vytok taky klzky a dakedy s primesou krvy.Ide mi to na nervy dost ma to boli aj 3 dni

petrapod
autor
30. máj 2020

@nikca_123 to mám aj ja. Je to otras začalo mi to po druhom tehu. Myslela som že to prejde ale furt sa to opakuje. Už rok a pol. Ďakujem aspoň viem že nie som sama .

petrapod
autor
30. máj 2020

@katkabg
@janulka1985 to sú také najčastejšie príznaky také ani nemám skôr práve celková slabosť, únava . Až taká prehnaná. Ale ďakujem.

lenka_l
4. júl 2020

@nikca_123 ahoj, prosim ta ako to riesis? Ja mavam posledne dva mesiace nahle busenia srdca, pred mrchou a aj okolo ovulacie. Tiez unava a rychly tep, hlavne rano. Pocas mrchy aj depresia, total na hlavu 🤦‍♀️ mas len unavu alebo aj nieco podobne ako ja?

nikca_123
5. júl 2020

@lenka_l Ahoj, neriesim to nijako. Ked som unavena; tak lezim po praci, oddychujem, len ja mam aj cely cyklus caste migreny, tak zijem na tabletkach proti bolesti. Take stavy ako ty opisujes, nemavam. Je to skor o napati, nervozite a unave, bolesti prst; podbruska, krizov, hlavy.

lenka_l
7. júl 2020

@nikca_123 dakujem za odpoved, tak sa drz. Su to neprijemne stavy.

leameleg
13. jan 2021

@nikca_123 Ahoj je to síce starý príspevok ale skúsiť môžem. Ja už cca rok takto trpím pred ovuláciou . Mám neskutočné bolesti : chrbta, bolesť podbruška, nafuknuté brucho, kŕče, proste katastrofa :( Celkovo som až z toho nervózna. Niekedy som až v kŕči lebo sa bojím vystierť :( pomohlo ti niečo na tieto bolesti :( ?

capinka1989
18. jan 2021

@leameleg ja presne to isté. Strašná bolesť a únava neskutočná. Cele telo ma boli ako keby m prešiel valec 😉😂

nikca_123
19. jan 2021

@leameleg Ahoj, vies co nepomohlo mi nic, skusala som magnezko a bylinne caje, macu, a nic. trva to par dni a potom je lepsie. Snazime sa o 1. mimi uz dost dlho a nedari sa.. gyn.tvrdi, ze kazde telo je ine a treba len vydrzat. Ja mam taketo stavy plus migreny cize lieky do seba pcham proti bolesti cca raz tyzdenne uz roky. Jediny tyzden, ktory sa citim ok je menstruacny a potom prichadza predovulacna bolest, ovulka a potom pms bolestive 🤐

leameleg
20. jan 2021

@nikca_123 ja napr.mam slabosť pred menštruaciou a počas ovu,už mi to ide neskutočne na nervy ;( .

leameleg
20. jan 2021

@capinka1989 ja už som z toho na nervy a ty máš ake príznaky prosím ťa

capinka1989
17. feb 2021

@leameleg ja som ako otapena. Týždeň pred MS s ami začne hlava motať. Cez ms je to úplná katastrofa. Nevládzem nič absolútne. Hlava sa mi toci keď sa postavim boli ma cely clovek. A bolesti sú neskutocne. Povedal mi dr. Ze jedine co mi môže dať je antikoncepcia alebo ze mam otehotnieť. Mne je do r evkastne týždeň v mesiaci. Už mi to ide kvalitné na nervy 🙈🙈🙈

majka23101992
14. apr 2021

@lenka_l ahoj. Ja to mám teraz som ztoho úplne vykolajena a nervózna a to mám presne týždeň pred menštruáciou.

majka23101992
14. apr 2021

@lenka_l plus mám obrovskú chuť stále jest, neuveriteľný hlad.

leameleg
15. apr 2021

@capinka1989
A mne sa to zhorsilo prave po tehu :(

misa2704
18. okt 2021

@leameleg ahoj ako si na tom ? Čítam ze to máš zhoršené od pôrodu. Ja to isté. Po prvom porode super a druhy pôrod ma totálne odrovnal neviem co so sebou. Počas celej ovulacie odkedy začne a mam pocit až kým nedoatanem krámy sa cítim mizerne. Asi týždeň v mesiaci sa citim ok. Je to to nervy:(

capinka1989
19. okt 2021

@misa2704 ja presne tak isto 😓

misa2704
20. okt 2021

@capinka1989 no je to na nervy. Ja mam aj bolesti a tocenie hlavy je to masaker. antiku nemôžem a ďalšie babo zatiaľ nemôžem tak isto kvôli chrbtici. Dojcim a stále mam takú maličkú nádej ze ak prestanem sa to zlepsi ale jak vidím ze to majú aj ženy co nedojčia tak ..... :( ja mam aj vnútorné kŕčové žily a počas ovulacie sa idem posr.. aké mam nohy nekludné ťažké citlivé och

leameleg
27. okt 2021

@misa2704 kludne napis spravu

bibka1308
29. okt 2021

@misa2704 ja presne tak isto. Počas ovulácie ma bolí žalúdok, nohy, krúti sa mi hlava a mám pocit vnútorného napätia.

misa2704
29. okt 2021

@bibka1308 fuj je to hnus čím si my ženy musíme prechádzať

katarin84
22. dec 2021

Aspoň niesom sama v tomto trápení, fakt cca týždeň v mesiaci sa cítim relatívne dobre 😅

tianna
3. feb 2024

@bibka1308 tuším čítam o sebe 🙄 je to prosím ťa časom lepšie alebo bez šance? 😑