Bolesť bedrového kĺbu a migrujúce bolesti ostatných kĺbov

lukihomamina
3. sep 2014

Baby neviete co to moze byt? uz asi 2tt ma hrozne boli bedrovy klb....obcas trosku prestane a potom znovu. Ostatne klby na nohach ma bolia uz dlhsie a aj bolesti migruju. Lenze tento bedrovy druhy tyzden boli vkuse len intenzita bolesti sa obcas meni. Reumu vylucili. Zajtra idme na MRI ale hrozne sa bojim, ze co mi povedia. Myslim na to najhorsie. Neviete co by to mohlo byt?

nutrimas
3. sep 2014

@lukihomamina - Moze sa jednat o zacinajucu artrozu, ale to by Vam malo bud potvrdit alebo vylucit vysetrenie MRI. Jeden z velmi ucinnych prirodnych zdrojov pir bolestiach klbov je makovy olej, nejlepsie 100% prirodny za studena lisovany, ktr. obsahuje ovela viac vapnika ako napr. mlieko, pozitivne ovplyvnuje stavbu a kvalitu kosti, chrupaviek a posobi preventivne voci osteoporoze. Odporuca sa dlhodobe uzivanie, 1KL rano a vecer.
Makovy olej ako aj pestru ponuku ostatnych panenskych rastl. olejov najdete v nasej ponuke na nasom eshope. Prevadzkujeme aj Liecebne a regeneracne studio, kde sa venujeme klientom s ochoreniami pohyboveho aparatu. V pripade dotazov sa mozete na nas kedykolvek obratit, radi Vam poradime.
Odporucame Vam taktiez cvicenie SM system, viac si o nom mozete precitat na ofic. stranke: www.smsystem.cz.

marti123456
3. sep 2014

môže ísť napr. aj o boreliózu

lukihomamina
autor
3. sep 2014

@marti123456 no na hematologii vylucili boreliozu....sice to vysetrovali kvoli inemu a nie klbom ale vylucila sa...tak neviem

katarinamarkova
3. sep 2014

@lukihomamina kludne moze ist o hocijaky zapal v tele, ktory sa ti prejavil prave teraz vplyvom zmien....resp. len tehotenstvo a to ako ho tvoje telo spracovava samo o sebe a nemusi to byt nic.........ale pozor borelioza je riadna svina,popros doktora nech ti spravi testy aj na to - je to jeden odver krvi....vela doktorom sa do toho nechce lebo tuto chorobu nepozna. tak mu len oznam ze chces test aj na toto.ak si niekedy v zivote mala kliesta predpokladaj aj tuto diagnozu.

lukihomamina
autor
3. sep 2014

@katarinamarkova no praveze pred par mesiacmi mi brali krv na vselicomozne a aj boreliozu a ta sa v krvi vylucila....tak neviem, ci aj napriek tomu by som ju mohla mat??? a co sa kliesta tyka, tak chvala Bohu nepamatam sa, ze by som niekedy mala ....len uz som zufala, lebo zacinam si kadeco namyslat....moj otec mal rakovinu kosti...aj ked je pravda, ze to mal metastazy ale povodna rakovina bola inde...tak asi ma chapes ale aj toto mi beha po hlave a co sa tyka zmien z tehotenstva, tak ja som po porode uz 3 roky...tak neviem ....

katarinamarkova
3. sep 2014

@lukihomamina priamo borelioza sa s krvi zistit neda zistuju sa len protilatky ich hodnoty v krvi to ake su vysoke doktorovi napovie ci si len presla tymto ochorenim a nie je akutne alebo prebieha akutne resp. si s nim vobec neprisla do styku........ak to vylucili asi si ziadne protilatky nemala....ale ak nahodou ano a len zhodnotili ze to nie je prave v akutnom stadiu - spytaj sa na to, pretoze do akutneho stadia moze tato choroba prepuknut opakovane kedykolvek pri zmene - strese, chorobe, tehotenstve......
tvoje vysledky som nevidela 🙂 musis sa spytat doktora
netvrdim ze to mas z toho, dufam ze nie 🙂 ak budete mat niekedy s doktorom debatiaciu chvilku ohladom tvojej diagnozy spytaj sa ho na to okrajovo.
nie je prenosna len kliestom, ale skor vynimocne ju moze preniest aj hocijaky blby komar co sedel pred minutou na blbom zvieratku......
prajem ti nech to ziadna borelioza, rakovina ani ine blobosti nie su..........prajem ti nech si zdrava a nech to nejake par dnove antibiotika a vitaminky vyliecia 🙂

bubu1111
3. sep 2014

Neni si tehotna nahodou? Lebo ja som tymto strasne trpela v tehotenstve.Ku koncu tehotenstva.Na wc som isla raz po styroch, bez srandy...Nemohla som si ani sadnut, neskutocna bolest...Potom to preslo...Drzim palce🙂

luthy22
4. sep 2014

@lukihomamina
ja som to mala ku koncu tehotenstva a pomohol mi liek Osteogenon, ten spevnil kosti a po týždni sa mi to upravilo.

eliantus
30. mar 2021

@lukihomamina dobry den, viem, ze starsia diskusia, ale chcela som sa opytat, ci vam nieco zistili ohladom migrujucej bolesti v klboch a bolesti v panve, mam uz niekolko mesiacov ten problem, riesila som vysetrenia a zatial som sa k nicomu nedopracovala, pomohlo vam nieco? Dakujem

vorkola
13. mar 2023

@nutrimas A kde dostat ten 1% makovy olej ? rada ho kupim, dakujem

mily7
17. okt 2023

@eliantus dobrý večer, vám niečo zistili prosím vás? Prechádzam ty istým. Ďakujem

eliantus
20. okt 2023

@mily7 chodila som na rozne rehabilitacie, nakoniec mi zrejme pomohli plynove injekcie do oblasti kostrce, ja som mala bolesti aj v tej oblasti