Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť brucha, hnačka a zvracanie

map0007
29. jún 2014

Je mi strašne zle, boli ma hlava,napina na zvracanie točí sa mi a hnačkujem.Nemožem aní vodu piť lebo je hneď vonkú.Je mi strašná zima. Včera som po dlhom čase mala zmrzlinu smotanovu.Neviem či to nie znej mi je zle.Ináč nepapam zmrzky a ak ták malej kupujem iba ovocné.Dnes sa aní s postele nemožem pohnúť ták mi je zle.Dala som si čierne uhle aľe už je vonkú.teraz smectu-ták uvidim.Co myslíte može to byť zo zmrzky.Poraďte čo si mam dať alebo ísť k pohotovosť?Ďakujem

vefi89
29. jún 2014

@map0007 coca colu po lyžičkách

donamia
29. jún 2014

Presne toto iste som mala vcera + teplotu, pomohla coca cola, dnes uz v pohode opatrne skusam polievku, ale ma to zas manzel, dufam ze maleho to obide....

serpentino
29. jún 2014

Hej aj kamoska,ked jej maly je takto chory ma 3,5,rocka dava zasadne coca colu po malickom mnozstve a to mu vzdy zaberie...aj ked to znie zvlastne davat coca colu ked ti je zle,ale urcite vyskusaj

map0007
autor
29. jún 2014

@vefi89
@donamia
@serpentino ďakujem Vám za radu🙂,už mi je lepšie-ta coca-colá fakt zaberá🙂🙂

eikenella
29. jún 2014

@map0007 asi kazda vieme, ze coca-cola zabera na tazky zaludok, ale pospravnosti by sa pri hnackach nemala, nakolko zvysuje mnozstvo stolic a podporuje frekvenciu hnaciek. btw, mozno mas len virusovu gastroenteritidu, ta prehrmí za 1-2 dni..ak by sa ti ale objavila hnacka sfarbena do zelena, tak smer infekcne pre moznu salmonelozu. rychle zotavenie 🙂

map0007
autor
29. jún 2014

@eikenella je mi troška lepšie,ale zas mi začínajú kŕče na bruchu a bolia ma kríze asi s toho lezania v posteli,troška sa mi zvýšila teplota.A je mi zima.Ak nebude dobre pôjdem na pohotovosť.Ďakujem

eikenella
29. jún 2014

@map0007 pomohol by ti torecan, najlepsie cipky, ale asi ich doma nemas. v takychto pripadoch je dobre si ich drzat doma, ked clovek nevie udrzat vodu v zaludku. torecan utlmi zvracanie a clovek, ked uz aj hnackuje, vie doplnat tekutiny. ale coca-colu by si nemala, bude ti drazdit uz aj tak rozdrazdeny zaludok, vyzvracias ju. skus matovy caj, ak tak. ulavuje. a hlavne aby ti uz zajtra bolo lepsie prajem 🙂

map0007
autor
29. jún 2014

@eikenella ďakujem🙂 , bolá som na pohotovosti,dali mi injekcie lieky a zajtra na infekčné mám ísť.ták uvidim co mi povedia.

eikenella
30. jún 2014

@map0007 predpokladam, ze ti podali aj torecan inj. ak bude obv. lekar ochotny ti torecan čípky predpisat, alebo na infekcnom, skus ich poprosit. je to vyborna prva pomoc 🙂

map0007
autor
1. júl 2014

@eikenella máte pravdu,dali mi tu injekciu-torecan,včera som bolá aj na infuzii,dnes už oki už som aj troška papala🙂

monkabr
1. júl 2014

Cola obsahuje kyselinu fosforecnu, ktora je je silnym zabijakom mikroflory, aj choroboplodnych zarodkov. Preto posobi ako take "cistidlo" zaludku a pomaha pri hnackach a problemoch s travenim. Ale inak je to svinstvo. Cola bola povodne vyrobena v sirupovej forme v USA ako liecivo na crevne a zaludocne problemy, ale dnesna cola nema s obsahom tej povodnej uz vela spolocneho.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli