Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť brucha - je to slepák?

18. jún 2021

Ahojte viem že mi neporadite ale predsa...dnes som vyšla vonku z bazéna voda bola ešte studená a začalo ma bolieť brucho v strede hore a teraz ma riadne boli vpravo dole aj na dotyk bála som sa že slepak ale teraz mi to skôr príde aj podbrusie a na druhú stranu mám pocit ako zastavené vetry...bolí ma aj potlačiť na záchode...keby aj to bol slepak môže to prestať aj bez operácie? Skúsim si dať Ibalgin a uvidím...možno som nachladla z vody bola som aj včera v nej... pohotovosť zatiaľ isto nie som s dvoma malými deťmi...

autor
18. jún 2021

Som 8 mesiacov od sekcie ale to s tým asi nič nemá už

vikybotka
18. jún 2021

Mna pri slepaku nebolelo nič len mi bolo zle že som nedokázala nič zjesť ani vypiť

panelacikova
18. jún 2021

môžu to byť aj vetry veru....

radka2119
18. jún 2021

moj manzel ked mal slepak tak 2dni vracal a nechutilo mu jest.velke bolesti brucha najprv okolo pupka a potom sa mu to premiestnilo ta bolest vpravo dole .takze tolko nasa skusenost.

pininka1
18. jún 2021

Mna pri slepaku bolelo cele brucho, ale asi aj preto,ze som ho mala uplne hore pod pecenou. Skus si dat obklad chladny, resp ak si das nejaku tabletku a bolest prejde, tak to nieje slepak, pri tom neprejdu bolesti, to mi tvrdil lekar. A este sa to skusa aj tak,ze tam kde ta to boli zatlacis a prudko pustis, ak je bolest silnejsia az vystrelujuca tak je to slepak.

zuzikak
18. jún 2021

ak mas doma fenykel, zale 1-2 cajove lyzicky a sprav si taky caj. Ak mas zastavene vetry, pomoze ti to. Tlacit na zachode nemusis. Ak to bude slepak, bolesti neprejdu a budes musiet k lekarovi. Sleduj teplotu a drzim palce.

zenazaba
18. jún 2021

Na bolest brucha sa nedavaju analgetika. Ak by si mala slepak, akurat si zamaskujes priznaky. Ja som mala inak sialene bolesti brucha po tekvicovych jadierkach. Az take, ze som skoncila na pozorovani na chirurgii.

autor
18. jún 2021

no po tabletke sa to zmiernilo nebolelo ma to hlavne ine v pokoji len ked som si tam zatlačila teraz na večer trochu už ma to zas bolí aj v kľude ale nie je to nič čo by sa nedlo vydržať bolí ma to brucho aj na dotyk dole a napravo niekedy aj hore takže ťažko povedať...chuť od jedla mám až moc stále mám pocit takého tvrdého brucha a ako keby som aj nafuknutá ale neviem či z toho to môže bolieť aj na dotyk...myslím že teplotu nemám nie je to zatiaľ nič neznesiteľné no ono keď zatlačím a pustím ťažko povedať keďže to zatlačenie ma boli...ja dúfam že to prejde

monka105
20. jún 2021

Slepák určite nedostaneš po polhodinovom kúpaní v bazéne a určite by si hneď potom nemala príznaky. Slepé črevo sa najčastejšie zapáli tak, že sa ti doň dostane stolica alebo nejaké cudzie teleso, keď už sme pri tom, nie zo studenej vody. S najväčšou pravdepodobnosťou sú to tie seknuté vetry, ale ak bola voda skutočne studená, mohli ti prechladnúť aj ženské orgány. Eventúelne uzliny.

dijka123
4. júl 2021

tak ak ta boli v pravo dole tak mad zapal moc ciest