Bolesť hrdla

pupavka123
26. aug 2015

Zienky,rano som sa zobudila zo strasnou bolestou v hrdle,nemozem ani pusu otvorit a ani prehltnut jednu slinu,musim stale vypluvat.neviete co zabera na bolest v hrdle,dakujeeem 🙂

gagik
26. aug 2015

@pupavka123 teba prvykrat vzivote boli hrdlo?skus slanu vodu, alebo tantum verde, orofar, septofort, dorithricin, atd....

pupavka123
autor
26. aug 2015

@gagik Uz ma bolelo,ale takto priserne nikdy,skusala som orofar,ale nic ☹

myriada
26. aug 2015

toto isté začalo v nedeľu aj mne, nič nepomáhalo...až antibiotiká zabrali

sardinka333
26. aug 2015

Čo nemáš nič v lekarničke alebo si na lazoch od kial nie je cesta do lekarne? 🙂 🙂 🙂 🙂

Kým si napisala tuto spravu už si mohla mať hrdlo vykloktane minimalne slanou vodou,šalviou pripadne tvarohový obklad na krku..
Jox, Stopangin ten mi rychlo zaberá...tantum verde je slabota podla mna, doloangin....a zvyš prisun cečka, tekutiny, čaj...

pupavka123
autor
26. aug 2015

@sardinka333 Nie, nie som na lazoch,som onkologicky pacient a momentalne priputana na lozko,..poslala som maminu do lekarne,poslali orofar,ale ledva som si striekla,neda sa mi ani pusa otvorit,taka to je bolest ☹

yukki
26. aug 2015

@pupavka123 nie je to z chemoterapie? Mňa z chemo tak celá huba..potom hrdlo..bolelo.

sedem
26. aug 2015

@pupavka123 mme na bolest hrdla pomaha kloktanie koloidnym striebrom, pripadne od obvodnej mam predpisane tabletky- volaju sa dasselta a stahuju opuch hrdla, tie mi tiez dost pomahaju, ked je zle..ale u te a naozaj moze ist o oslabenu imunitu po liecbe, najlepsie sa poradit s lekarom..drzim palce, nech to cim skor prejde, je to neprijemne...

pupavka123
autor
26. aug 2015

@sedem 🙂

pupavka123
autor
26. aug 2015

@yukki Neviem ti povedat,mala som uz asi 15 chemoterapiu,zeby to prislo az teraz?uvidim ako to bude prebiehat a zavolam potom doktorke 🙂

yukki
26. aug 2015

@pupavka123 né, ta to už nebude z chemo......to bude infekcia, volaj veru radšej

pupavka123
autor
6. sep 2015

@yukki Ahoj,tak bolo to zo zubu z osmicky,onkologicka ma poslala na Heydukovu na stomatologiu a tam mi ju vytrhli,no naramne sa mi ulavilo,viac ako tyzden som nemohla ani jest ani pusu otvorit,potom si ma nechali skoro tyzden na onkologii za ucelom podania mi antibiotika 🙂

matkakovacova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselle95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
12. feb 2020

@miselle95 ty si zlata, len autorku uz asi hrdlo neboli. Je to diskusia z roku 2015 😀