Bolesť hrdla po gastroendoskopii

janey_2
7. nov 2019

Dobrý rano. Chcela by som sa spýtať..včera rano som bola na gastroendoskopii, cely deň som pocitovala akokeby mám niečo v hrdle zaseknuté, bolo mi jasne že to bude z toho no ale teraz rano má začalo bolieť hrdlo-keď prehltnem ale aj celkovo cítim takú miernu úplne miernu bolesť aj keď zakašlem alebo začnem zívať má začne bolieť hrdlo. Môže to tak byt po tej endoskopii aj na další deň?

zalka
7. nov 2019

@janey_2 Ano môže, nakoľko si mala v hrdle cudzí predmet. Máš ho otlačené. Mne pomohol repíkový čaj, má protizápalové účinky. Ale môžeš vyskúšať aj med napríklad.

sonnenshein
7. nov 2019

Mna to bolelo este asi 2 tyzdne...

alexandra2468
7. nov 2019

@janey_2 je to normalne, mas ho podrazdene. To prejde.

zuzkalujza
7. nov 2019

áno je to úplne v poriadku, mala som to tiež. Prešlo za pár dní.

roomaa
7. nov 2019

@janey_2 tiež som bola v minulosti na takomto vyšetrení a hrdlo ma bolelo celkom dosť asi tri týždne, Pila som šalviu, repík, pomohlo mi to, prejde neboj..

somtuporady
7. nov 2019

Skús mentolový sprej, zmierni opuch a prejde skôr

deti95060810
7. nov 2019

jasné, môže..

acrobaleno
7. nov 2019

Samozrejme a ja som mala ešte aj týždeň po pocit cudzieho telesa v žalúdku.

kika831
7. nov 2019

@janey_2 ano moze, mne odporucili striekat tantum verde. Nemalo by toto skrabanie trvat viac ako 5 dni. Taku som dostala info ja.

marusa771
8. nov 2021

@acrobaleno dobrý deň chcela by som sa opýtať bola som na gastro žalúdoka a cítim v žalúdku alibi ma pichalo a tyskalo v žalúdku či je to normálne alebo mohlo mi uškodiť tá hadica? Môžete mi prosím vás poradiť asi už 4den

marusa771
8. nov 2021

Môžem sa opýtať bola som na gastro žalúdoka a cítim akoby ma pichalo a tyskalo v žalúdku je to normálne?a ešte chcem sa opýtať môže uškodiť tá hadica aj žalúdok neviem si to vysvetliť

acrobaleno
8. nov 2021

@marusa771 Dobrý deň, ja som mala také zvláštne pocity tak 3-4 dni, ako keby som tam mala stále tú hadicu, ale nepichalo ma nič.

marusa771
12. nov 2021

@sonnenshein môžem sa opýtať asi týždeň čo som bola na gastre aj ja cítim v hrdle taký tlak akoby na niečo tiskalo v hrdle neviem to opísať az sa bojím či mi niečo neurobili stov hadičkov hrdlo je to normálne ? Že tak cítim v hrdle ďakujem za odpoveď

sonnenshein
12. nov 2021

@marusa771 Ahoj, ano, mna to bolelo este niekolko tyzdnov, ale ak mas pochybnost, zavolaj tam.