Bolesť krížov na ľavej strane

zuzkazivcak
10. jan 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať čo môže znamenať bolesť krížov ale len na ľavej strane. Asi pred 3 dňami som mala aj problémy s močením, asi zápal. Ale bolesť krížov neustupuje. Ešte ma aj boli v podbrušku, vaječníky. Chcem sa opýtať či ste s tým mali niekto podobné skúsenosti a ako ste to riešili. Samozrejme sa chystám k lekárovi, len chcem vedieť vaše skúsenosti. Ďakujem

deniskap
10. jan 2013

@zuzkazivcak Ja som mala tiež bolesť krížov na ľavej strane, ale nijaké iné problémy ako ty opisuješ už nie. Ak si mala problémy s močením, tak to môže byť práve zápal možno močových ciest alebo neviem.... Lebo u mňa to bolo z nerovnomerného zaťažovanie chrbtice - ako som dvíhala malého. Dala mi tabletky na uvoľnenie svalov a bolesť prestala. Bolievalo ma to skôr ku večeru, myslela som, že som asi nachladla na kríže, ale nič iné tomu nenasvedčovalo.

zuzkazivcak
autor
10. jan 2013

@deniskap No a mna to boli stale celý deň a už nevladzem ani chodiť....je to dosť na nervy 😠 a s močením to uz preslo teraz ostalo len pri tych krizoch

cerez
10. jan 2013

@zuzkazivcak Bola si u ženského lekára?

zuzkazivcak
autor
10. jan 2013

Este nie...som mimo domu 🙂 ale v pondelok sa chystam....ale aj to je problem lebo neviem kam mam najprv ist...ci k zenskemu alebo k obvodnemu....

zuzkazivcak
autor
10. jan 2013

@cerez Este nie...som mimo domu emoticon ale v pondelok sa chystam....ale aj to je problem lebo neviem kam mam najprv ist...ci k zenskemu alebo k obvodnemu....

cerez
10. jan 2013

Ja by som si zašla k ženskému, lebo ťa bolí v podbrušku a vaječník. Moč ti skontroluje aj on. Veď to robil aj v tehotenstve. Bolesť krížov môže súvisieť zo ženskými vecami. Určite ním nič nepokazíš, poprípade ťa ešte aj sám navedie, kde by si mala ísť.

mery89
10. jan 2013

@zuzkazivcak mna zacali boliet krize ale na pravej strane a bolelo ma aj podbruskom, a bolest z krizov mi vystrelovala az do nohy,ze sa mi ani chodit nedalo a potom som zistila,ze som tehotna 🙂 a teraz ma to bolievama dost casto , no uvidis co ti povie dr. mozno to mas zaseknuty nerv.

zuzkazivcak
autor
10. jan 2013

@mery89 Och bola by som rada keby to bolo radsej tehotenstvom 🙂 to by som vytrpela 🙂 ale ked to bude len tak pre nejaky nerv tak to nezvladnem 🙂 ale urcite zajdem k doktorovi 🙂 Ďakujem 🙂

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkazivcak
autor
11. jan 2013

@reikina Ahoj...jasne, mozes mi dat cislo. Budem len rada 🙂

superholka77
19. dec 2017

@deniskap dobry vecer prosim vas tabletky na uvolnenie svalov z dvihania maleho vam predpisala obvodna dr alebo na neurologii lebo mam presne to iste len v takej bolesti ze sa ani nezohnem poriadne . Tiez maleho stale dviham a drzim ho vzdy na lavej strane .. dakujem za odpoved

fkata
19. dec 2017

@superholka77 Mne Dorsiflex predpísal obvodný.

deniskap
20. dec 2017

@superholka77 obvodna

superholka77
20. dec 2017

@deniskap dakujem pekne

superholka77
20. dec 2017

@fkata dakujem pôjdem aj ja len sa obavam že ma poposiela po neurologii a podobne aby si bola ista ze mi moze predpísať lieky .

fkata
20. dec 2017

@superholka77 Hmmm..., to je možné. Na neurológiu sa dlho čaká, ale myslím, že pokiaľ povieš obvodnej, že potrebuješ niečo na uvoľnenie svalov, nebude mať problém.
Dovtedy si skú dávať Magnézium, tiež dokáže uvoľniť svaly.

badada
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanittka1405
5. sep 2018

Ahojte chcem sa spýtať... 5dní mi meškala ms v prvý deň som mala jemne špinenie.. Dnes sa objavilo viac a včera som mala strašnú bolesť v krížoch až do nôh a dnes ma až teraz začalo pobolievat iba na ľavej strane a v podbrušku z čoho to môže byť lebo prechladnuta niesom a už nejaký ten čas sa snažíme o babo.. Ďakujem za odpoveď 😉 😉

fkata
5. sep 2018

@zuzanittka1405 Ak kríže vyrážajú do nôh, je to skôr neurologický problém.
U mňa ako cez kopirák.

zuzanittka1405
5. sep 2018

@fkata ale dnes len ľavá strana... Včera hlavne pri sedení....

javorinska
6. sep 2018

@zuzanittka1405 zajdi za doktorom, ten ti bude vediet najlepsie vediet povedat. Podla mna to s tehotenstvom nebude mat vobec ziadny suvis 🙂😉 Tiez by som povedala ze nieco neurologickeho zamerania

fkata
6. sep 2018

@zuzanittka1405 Na dotyk Ťa nebolí okolie chrbtice?

zuzanittka1405
8. sep 2018

@fkata mala som zacviknuty nerv a preto ma to tak bolelo a tehotenstvo to bolo len sa neudrzalo tak ako málo tak to odišlo s ms preto bolesti aj boli..

lukasko12
11. feb 2020

Ja mam bolenie krizou dnes ma to tak zacalo co mam robit s mocenim problwm nemam