Bolesť močového mechúra 9 mesiacov po pôrode

paula285
15. okt 2014

Ahojte zienky , som uz 9 mesiacov po porode. ( sekcia) doteraz som si myslela ze ma bolieva maternica , no gynekologicka mi povedala ze je to mocovy mechur. Nevie z coho ma moze bolet uz tak dlho .. a este k tomu aj crevo ma bolieva a sem tam zvyknem ma hnacky. Uz mi dala rozne antibiotika , no nezaberalo nic. Teraz mi brala stery, o tyzden budem mat vysledky .. no ta bolest je strasna a cakanie tiez .. nemali ste niektora nieco podobne? Ked si zatlacim na podbrusko ( tam kde je moc.mechur) tak ma to boli velmi .. a posledne dni to boli aj pri chodzi , alebo ked vstavam alebo dviham maleho .. vlastne uz skoro stale .. dakujem za vsetky rady 🙂

oladuna
15. okt 2014

@paula285 to je urcite zapal alebo infekcia.budes vediet viac ked ti pridu vysledky.ja som mala raz infekciu maternice.priserna bolest.bola som aj hospitalizovana.ked tu bolest znesies tak je to asi zapal alebo nejaka infekcia.akoze vylucila maternicu?

paula285
autor
15. okt 2014

@oladuna no doteraz mi davala tabletky na maternicu , ale nic nezaberalo a stale ma to bolelo . Stlacala mi brucho a tam kde ma to bolelo tak velmi je vraj mocovy mechur. Tak teraz mi dala Macmiror , zatial kym pridu vysledky. No som zvedava co to bude , kedze to uz mam od porodu a doteraz sme nevedeli ze je to mechur .. snad sa to rychlo vylieci .. da sa to vydrzat , ale boli to dost ..

oladuna
15. okt 2014

@paula285 ja ked som mala teda s tou maternicou tak mi davali antibiotika cez infuzku.od porodu ta to boli? Imak vela veci sa moze zapalit vo vnutri z cisarskeho. Ja som tiez mala cisarsky ale vsetko ok.dufam ze ti to dobre dopadne a pridu na to od coho mas bolesti.

katkabg
15. okt 2014

@paula285 booooze akoby si pisala omne,ja mam pomali 5 r.od cisarskeho katastrofalneho porodu a neustale bolesti v podbrusku,som najprv myslela ze maternice,ta je ok,potom ze vajecniky,tie ze ok,tak potom to je mechur.Uz som mala od porodu 3 x zapaleny mechur ze som krv cikala a teraz tieto dni pre zmenu necikam krv ale cijam casto jak niagara a ku koncu ma reze.Obcas sa aj v noci zobudim ze ma pichne v mechuri :( ja uz som z tohto zufala....od kedy som porodila cisarskym,zmenil sa mi zvot na ruby,nekonecne bolenie brucha,ovulacia bolestiva,cikanie tiez ja uz nechapem toto

laskamoja123
16. okt 2014

najlepsie protizápalove ucinky ma aloe koncentrát z bunkovej výzivy, kto ma záujem nech napise

nutrimas
16. okt 2014

@paula285 Pokial sa jedna o zapal moc. ciest, vyskusajte petrzlenovy olej, je to velmi ucinny prirodny prostriedok pri problemoch s moc. cestami, oblickami. Odporuca sa uzivat dlhodobo, ako aj preventivne, tak aj pri akutnych problemoch. Uziva sa 1KL rano a vecer. Najdete ho v nasej ponuke na eshope v sekcii 100% prirodne oleje.

mana85
16. okt 2014

Baby a boli ste na výplach mechúra ako to prebieha prosím ? v utorok som objednaná a neviem čo čakať 😕 ja sa liečim už 3 mesiac mám v moči stále nejakú baktériu a už druhé ATB mám tak že skúsime tento výplach ďakujem ...

visna264
30. okt 2014
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.

a nemas problem aj s unikom mocu? ja som mavala tiez taketo bolesti. a presla som si roznymi liekmi.. ATB a tak.. na unikom mocu mi lekarka odporucila Incovenal Comfort... som velmi spokojna.. a teda zlepsilo sa mi aj stav ohladom toho uniku.. a aj tie bolesti sa mi zmiernili ...