Bolesť nôh po očkovaní Pfizerom

polariso
13. máj 2021

V nedeľu večer ma zaockovali prvou dávkou pfizera..unava, návaly tepla, bolesť ruky zmizlo do 48 hodín. Ale stále ma bolia kolená, priehlavku na nohách...môže to byť z očkovania? Ako s kolenami som mala problémy, ale už dlho bol kľud a teraz toto...

tina4931
13. máj 2021

@polariso Jednu známu veľmi rozboleli klby, až tak, že chodí na injekcie.

polariso
autor
13. máj 2021

@tina4931 Nooo super....snad to prejde...a ju začali bolieť kĺby po akej dobe po ockovani

simca06022011
13. máj 2021

Ja som u praktickeho minuly tyzden bola, a jedna babka tam vravela na recepcii, ze uz je aj druhym pfizerom zaockovana, rpvy ako tak dobre, ale po druhom mala bolesti klbov velke. Ale uz bola ok, cize predpokladam, ze to prejde.. no.. mna napr. zacnu klby boliet aj od niektorych ATB, zo dna na den.

polariso
autor
13. máj 2021

@simca06022011 no mne nejde do hlavy že je to až 3 deň od ockovania

marsmykkok
13. máj 2021

Mama má s tým problém po Astre. Má žily, občas mierny opuch kolena a cca 2 mesiace mala v jednej nohe veľmi silné bolesti, oveľa silnejšie ako predtým.

tina4931
13. máj 2021

@polariso To neviem veru.

polariso
autor
13. máj 2021

@marsmykkok a rieši to mamina nejak, bola i lekára?

marsmykkok
13. máj 2021

@polariso bola na sone žíl, tam nebola zistená hĺbková zilova trombóza, bola nedávno u obvodného, krv ok, dal len kvapky a tabletky od bolesti, ale neberie ich, lebo momentálne má už bolesti menšie. Čaká ju druhá dávka tak dúfam že sa to nezopakuje.

polariso
autor
13. máj 2021

@marsmykkok joj snáď uz nie...som zvedavá či to aj mne ustupi

savanna
13. máj 2021

@marsmykkok a mala uz aj predtym liecene krcove zily? Ci jej to zrazu po ockovani nabehlo?

marsmykkok
13. máj 2021

@savanna liečené nie, ale mala krčové žily dávno, ale bolesti nôh mala len niekedy menšie, po očkovaní ju tá jedna noha začala bolieť tak že nevedela ani spať kvôli tomu.

didaiva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srnkaknm1
26. máj 2021

@polariso no prejavy môžu byť aj do dvoch týždňov myslim

2medvede
8. jún 2021

@polariso ahoj, prosim ta presli ti tie bolesti kolien? Ja som 2.den po ockovani Pfizerom a tiez mam bolest kolien a priehlavkov na nohach. Predtym som nemala problemy s kolenami

polariso
autor
8. jún 2021

@2medvede Ahojky.. Áno prešlo ma to ...cca tak 3 dni ma boleli..vo štvrtok idem na druhú dávku tak som zvedavá čo zasa bude

2medvede
8. jún 2021

@polariso super, dakujem za odpoved. Drzim palce nech je to 2.krat bez problemov 🙂

margaretka99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
polariso
autor
3. júl 2021

@margaretka99 Ahojky. Po druhej dávke ma bolela len ruka ...v mieste vpichu to bolo asi týždeň teplé a tvrdé. Ináč všetko ok...bez ťažkostí..

majuskano
8. aug 2021

@polariso Aj ja to tak mám

miriam11
8. aug 2021

@polariso niektorí majú vedľajšie účinky 2 až 3 týždne po očkovaní..

majuskano
8. aug 2021

@miriam11 Ja som príklad.. som úplne ná zrútenie

savmebej
8. aug 2021

@polariso covid reaktivuje staré chronické ochorenia

eliska623
26. okt 2021

@polariso ja som po druhej dávke pfizeru a boli ma ľavá noha zo zadu, taká neprijímna tupa bolesť, ale nie na jednom mieste.

polariso
autor
26. okt 2021

@eliska623 tiež ma to tak bolelo....ale prešlo to. Ale pre istotu pozeraj ci ti noha nepripucha, necervena. Ale verím ze to bude ok

eliska623
26. okt 2021

@polariso koľko ti to trvalo ?

guineverebeck
25. nov 2021

@polariso mozes to mat z ockovania. Dve zeny v mojom okoli to maju tiez. Nechcem ta strasit ale im to neprestalo zatial. A uz je to pol roka.

polariso
autor
25. nov 2021

@eliska623 cca 2 tyzdne

polariso
autor
25. nov 2021

@guineverebeck no ja som bola v pohode už po 2 tyzsnoch

guineverebeck
25. nov 2021

@polariso tak asi zalezi od organizmu. A mozno aj od veku. Jedna ma po 50 a druha 35.

kjll
12. feb 2022

@polariso mňa tiež bolia nohy , mám také slabé bolia ma na kolenách alebo zozadu kolien