Bolesť/pichanie na pravej strane dole v podbrušku?

miankass
4. júl 2021

Ahojte tehulky alebo mamičky mam na vás jednu otázku som v 15/2tt tehu mam skrátený krcok o 2cm, beriem progestenalle 2xrano a 3x večer, mávam pichanie na ľavej strane aj na pravej aj v strede kedy ako moja stará gynekologická mi povedala ze to je stahmi maternice že sa maternica roztahuje, ale dnes ráno som si všimla ze na dotyk ma boli na pravej strane na ľavej ma na dotyk neboli len na pravej, stretla ste sa niektorá s tým? Alebo je to niečo vážnejšie? Boli to tam ako sú vaječníky alebo slepé črevo, ale nemám ani horúčky ani nič. Ďakujem za radi. Ps:menila som gynekológa a zajtra je sviatok ma zavreté tak až v pondelok viem novému zavolať tak ja len ci sa mam obávať alebo niekto to mal tiež a vie co to je, dakujem

marticka85po
4. júl 2021

@miankass ja som sice len 11tt ale tiez mam take pobolievanie uz par tyzdnov.niekedy horsie niekedy lepsie. Myslim ze v tehotenstve je to asi normalne.samozrejme ak je to silna alebo krcovita bolest,treba ist k lekarovi nech skontroluje ci je vsetko OK

miankass
autor
4. júl 2021

@marticka85po aj na dotyk boli keď si tak stlačíte? Ďakujem pekne za odpoveď, mňa boli aj pri chôdzi, alebo keď sa postavím alebo keď sa v posteli prevalujem na bok, som prvorodicka tak veľmi mam obavy o svoje zdravie tak isto aj o malej. Ďakujem ešte raz 🙏

marticka85po
4. júl 2021

@miankass mna napr.velmi boli panva hlavne v noci aj nohy ked sa pretacam v posteli. A podbrusko niekedy aj boli na dotyk a tiez vpravo.mala som tam zrasty po slepom creve co mi operovali pred 15.rokmi