Bolesť po vytrhnutí zubov

levicat
7. sep 2014

Babi pomoc vo štvrtok mi trhali zuby jeden zlomený a jeden čo bol vytrhnutý už dávno len tam asi pani doktorka nechala koreň, 25 a 26, stále to strašne bolí až do ucha mi vystreľuje bolesť, ako dlho ma to takto bude bolieť ? Už som fakt zúfala , ďakujem

junova
7. sep 2014

Mne keď trhali zuby múdrosti ma to vôbec nebolelo, keď prestala účinkovať injekcia. Len som celý deň vypluvala krv. Daj si ibalgin.

maznacik007
7. sep 2014

mne trhali osmicku pred tromi tyzdnami a teraz konecne fungujem bez analgetik ... mala som aj ATB ... ja som si to moc chladila a chytila som zapal ucha aj ...

eeffka
7. sep 2014

@levicat zubar ma vyslovne upozornil ze ak by mi vystrelovala bolest po extrakcii, mam utekat na pohotovost
zuby mi trhali 3(5,6,8) a ni raz ziadna bolest, akurat podrazdene tkanivo a po 3dnoch som o nich uz ani nevedela

levicat
autor
7. sep 2014

No mne doktor nic nepovedal bol to zastupujuci doktor ,, na pohotovosti robi taka truba ze ked som tam prisla tak ani nic nespravila poslala ma k mojmu doktorvi,
@maznacik007 ja to nechladim len corsodil na vyplachovanie použivam , ... no super mam sa na co tesit
Dakujem baby

maznacik007
7. sep 2014

@levicat a hned si si to vyplachovala ... lebo to sa nesmie a ani cordosylom moc nie ... lebo sa ti urobi sucha rana
http://www.zdravie.sk/choroba/48749/zapal-zubny...

danielahamar
7. sep 2014

ak ťa to bolí aj na štvrtý deň, máš tam úlomok, lebo to nie je normálne tá bolesť... zubár by ťa mal poslať na snímok a potom sa uvidí

caculiq
7. sep 2014

Mne pred 2 tyzdnami vysekavali komplikovanu osmicku. Samotny zakrok bol velmi neprijemny, ale sitie a rana ma uz na druhy den skoro nebolela. Trpela som vsak prisernymi bilestami ucha a existovala som len vdaka paralenu a ibalginu. Prestalo to po 8 dnoch. Odvtedy som ok.

bejanka14
7. sep 2014

Ráno rýchlo k doktorke ,rana sa nehojí normálne ,trebu ju vyčistiť vypláchnuť,zrejme ti dá drén , aj atb.

kiki68
7. sep 2014

toto pojde na cistenie a ten koren ak tam ostal musi prec. Ako boliet to moze,ale nie tak,ze pojdes z toho odpadnut a pojde to smerom k uchu. Ja som tiez mala bolesti po trhani 6tky a skoncila som o 2 dni na cisteni a hrozila nemocnica

levicat
autor
7. sep 2014

Koren mi vytiahol ale bol tam 8 rokov myslela som ze je vonku ale na snimku mi ukazalo ze tam je,, tak mi oba vytiahol ,, rana sa celkom hoji uz to mam do polovice zarastene ale stale to boli ,,

polystyren
7. sep 2014

@levicat Bolesť sa nemá potláčať drogami. Bolesť má svoj význam, hovorí ti že je niečo veľmi zle a nasmeruje ťa správnym smerom. Buď vďačná bolesti.

cherry1981
7. sep 2014

Ja som mala vzdy ukrutne bolesti po vytrnuti spodnych zubov, a vzdy som mala suche lozko, bolo treba ranu vyćistit, znova rozkrvacat aby sa urobil krvny kolac a potom sa to krasne hojilo, horne zuby ked mi trhali klop klop tak ma nikdy rany neboleli spodne su hnusoby 😠 😠 😠 Isla by som rano k zubarovi a nech sa nato pozrie, pripadne ak je suche lozko treba to precistit .