Bolest po zašití

ivushka0209
3. feb 2013

ahojte.chcela som sa spytati ako dlho a intnzivne vas bolel zasity nastrih hradze?mam tam len dva stichy ale boli to viac ako prve dni.

elise
3. feb 2013

@ivushka0209 pri prvom ma to bolelo pol roka občas to aj svrbelo

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sluci
3. feb 2013

@ivushka0209 no ja som mala štichov vyše 2O a cítila som ich ešte 2 týždne po.. :( ale najviac asi tak 4-5 dní po.... potom už to bolo trošku lepšie...

rora
3. feb 2013

ja som mesiac nemohla normalne fungovat, chodit,sediet, mala potreba len za pomocou sprchy... 😒 potom to uz len svrbelo obcas, teraz som 16 mesiacov po porode a este stalo ma to v okoli svrbieva,stipe, podla doktorky to mam uz davno zahojene, no ja by som nepovedala.... 😔

bubka35
4. feb 2013

ja som mala vonkajsie aj vnutorne sitie okrem nastrihu aj roztrhnutie a jazvy ma boleli rok, pol roka som nevedela poriadne sediet, v aute sa mi normalne dalo posadit po roku a v sucasnosti ich este hocikedy citim, najma v case MS a ovulacie (21 mesiacov po porode) 😠

marylis
8. máj 2013

Ja som bola nastrihnuta a aj som sa navyse k tomu este aj roztrhla, vnutri aj vonku. Take 3 tyzdne boli bolestive- a to dost, ale potom akoby utalo. Odvtedy necitim nic 🙂 Sex som mala hned po skonceni 6 tyzdnov a ani to nebolelo, dokonca je to lepsie ako pred porodom 😵

kokorunecka
8. máj 2013

Ja som bola nastrihnutá a sedieť som sedela v pohode už pár hodín po pôrode.

barushkaaam
8. máj 2013

ja neviem, kolko mam stichov, ale sediet som mohla uz v den porodu. Sice som videla vtedy vsetkych svatych, ale co uz 😀 prestalo to boliet cca mesiac po porode...ale ten mesiac to bol brutus, som myslela, ze steny rozdrapem od bolesti

leikkka
22. máj 2013

mám to dvakrát za sebou a vždy třetí den se to zhoršilo a pak celkem 14 dní jsem jestě moc sedět nemohla, po 14 dnech to už bylo oki. A to jsem měla vždy dvě jizvy 🙂

kimby
22. máj 2013

ja mela bolesti (chuze, sezeni apod) 6mesicu,az po 6mes jsem mohla zacit fungovat normalne,ale sex bolel o dost dele,museli jsme hodne opatrne a postupne uz se to zlepsovalo, tlak v dobe MS citim v tech mistech ale stale (3roky po)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre