Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť po zavedení tampónu

anaviky
2. mar 2016

Ahojte,som dva roky po porode a dostala som menzes prvy krat. Ked si davam tampon tak citim divny tlak. Ako keby som si tam davala neviem aku velku vec.ako keby som si nim na nieco tlacila.ked sa postavim citim este tak max 5min taky tlak dnu aj zvonku a prejde to. Samotne zavdzanie neboli. Cim to moze byt?nemate skusenosti? U gyn som od porodu bola uz viac krat a vzdy vsetko OK.Len teda menzes sme nikdy neriesili kedze to prilo az teraz.mam k nemu zbehnut?moze to byt nieco vaznejsie?dakujem va

tyelde
2. mar 2016

skús menšiu veľkosť...ten tlak podľa mňa zmizne, keď ten tampón trošku "nasiakne" a tým zmäkne, toť vsio...skús menšie x)

ukulela
2. mar 2016

@anaviky ja som pred porodom nosila tampony maxi. pri porode som sa dotrhala aj vnutri, sili ma, a teda museli mii ju urobit mensiu 🙂 lebo maxac uz dnu nedostanem, resp, je mi to neprijemne. uz len normal. takze asi tolko moja skusenost 🙂

lyzzy
2. mar 2016

Neviem aké používaš ale mňa odjakživa tlacia chvíľu také tie celovatove....všetky okrem o.b. Cok.....tie.sú potiahnuté takou foliovou bunicinou....tie ma netlacia...

jeennyv
2. mar 2016

Za mna tiez len o.b...kupila som si kotex a tiez ma tlacil, bolel pricom rovnaka velkost..

anaviky
autor
3. mar 2016

Mala som uz asi vsetky mozno a vcera som si kupila mini a vecer som si Jo dala a citila som to iste. Je Pravda,ze mam slabunle skor Len take spinenie.moze to byt tym? Ze to ide tak trochu na sucho? Lebo to citim niekedy aj pri vytahovani.taky pocit ako keby som bola stiahnuta a taham ho na silu.

anaviky
autor
3. mar 2016

@ukulela ked uz ho mam dnu tak po tej cjvilu je mi jedno aka to je velkost.Len ked ho zatlacim mam pocit,ze je to tam male,uzke... A po chvilke ani neviem ze ho mam

Tu začni písať odpoveď...

Odošli