Bolesť pod ľavým rebrom

zarkaamamka
11. máj 2022

Ahojte
Pred rokom som začala pociťovať bolesť pod l.rebrom
Dlho to dr neriesil vraj mladá ... Prešla som k inému dr
Išla na gastro
Zistili zápal žalúdka zápal hrtanu reflux a helikobactera
Dostala som antibiotiká
Lieky .... Všetko som zobrala pred 2m
A bolesti mi začali znova už asi 5-6dni
Môže byť že sa to vrátilo ?.
A nemôže to byť pankreas? Niekde som čítala že pankreas keď je zakrytý dosť neskoro zistia že on je príčina zla ... Keby aj on bol zistili by to s krvy ? Ďakujem

lindusss2016
11. máj 2022

@zarkaamamka pankreas ti veru len tak nezistia. Ziastit z krvi vedia amylazy co ja pankreaticky enzym. Ale napr.moj otec mal rakovinu pankreasu, chodil rok po vysetreniach a nezistili absolutne nic, az ked ho otvorili a zbadali tam obrovsky nador. Tym nechcem povedat, ze to hrozi aj tebe, lebo vacsinou sa to mladych ludi netyka, ale... Pankreas treba vysetrit ct-ckom

deti95060810
11. máj 2022

áno môže to byť pankreas...

texik1
17. máj 2022

@zarkaamamka pod ľavým rebrom nemusí byť pancreas. Navštevujem hepatologa hneď ti to poviem co to môže byť rýchlo. Pod ľavým rebrom je slezina, žalúdok. Pancreas bolieva pupok na ľavo alebo nad pupkom. Hneď mi to vysvetlila lekárka. Aj mňa tam bolievalo keď mi zistili zápal žalúdka a helicibacter. Držím palce.

zarkaamamka
autor
17. máj 2022

@texik1 ďakujem hneď mi je lepsie 🥰
A včera som bola aspoň vo dverách povedať u dr že mám bolesti
Dali mi lieky čo som brala pred mesiacom a už mi je lepšie zrejme ozaj znova zápal vyrážal

texik1
17. máj 2022

@zarkaamamka presne ako som povedala. Mne pomohla dračia krv kvapky. Topka vyliečila asi všetko 🙏

zarkaamamka
autor
17. máj 2022

@texik1 ďakujem