Bolesť pod pazuchou. Čo to môže byť?

evaighomitedo
10. jan 2014

Ahojte prosim Vas nemali ste niektora problem z bolestou pod pazuchov?mam tam bolavu malu hrc ku a citim naliate prsia niesom tehotna a ani nemozem byt....je to takej palivej bolesti no nie stale...velmi sa bojim

dankapap
10. jan 2014

neboj to mozes mat len zdurenu uzlinu alebo nejky zacinajuci vriedik

katy1979
10. jan 2014

Najskor zapalena uzlina. Ak neprejde tak k lekarovi. A neboj sa nemas coho. Nezabudaj ze rakovina neboli az ked je prilis neskoro

shopoholocka
10. jan 2014

Ja som to mavala takmer stale ked som mala kramy....zdurena uzlina...potom to samo preslo---- 😉

lusynka2
10. jan 2014

tiez som to mala cosi vyse tyzdna. strach ma prinutil odist k Dr.
urobil mi dokladne sono, a zisitl, ze mam v hrcke vodu. injekcnou striekackou to vytiahol, poslal pre istotu na rozbor. ale uistoval ma, ze to nie je nic a ze mozem byt kludna. povedal, ze najskor to je len reakcia na dezodorant, alebo sa mi tam pri holeni podpazusia mohlo cosi zaniest (zapalila sa mi vlasocnica v pokozke). tak som si riadne vydychla, pretoze mi to veru nebolo jedno...

palomka
10. jan 2014

niekedy taku "bolest" mavam, ked mam tricko, co je tesne pod pazuchou a nejako na tie uzliny tlaci...alebo ked mam nevhodnu podprsenku a koniec kostice ma tlaci a potom sa mi zduri uzlina pod pazuchou. 2 mesiace po prvom porode som si nahmatala malinku hrcku tiez v tom mieste a na sone mi povedali, ze je to bud podkozny tuk alebo zvacsena uzlinka...nepamatam si uz 🙂

evita266
10. jan 2014

urcite sa neobavaj ja mam momentalne tiez nieco podobne taku hrcku davam si na to alpove obklady a potieram tea tree olejcekom a mizne to ,skus aj ty a nehol si a nepouzivat deodorant pokial sa to nestrati

margaretka57
10. jan 2014

ja som pred vianoc.skoncila na pohot.tak ma to bolelo,ale mne sa tam zapal.zila,uplne som ju mala taku napnutu..dal mi krem heparoid,skus aj ty ta je fakt dobra,potom som isla k svojemu vseo.lekarovi on mi dal antibiot.kvoli zapalu a lieky na trombozu,este odber krvi..neako to preslo,ale este ma gyn.odporucila na usg..

freyjanr
11. jan 2014

U mňa to vždy znamena ze za pár dni budem mať horúčky

minnie55
11. jan 2014

Môžu to byť zdurené uzliny.

mamami3
11. jan 2014

Mozu to byt zdurene uzliny. Pre pokoj by som zbehla k doktorke,ta ta asi posle na sono, ale najskor to budu tie uzliny

ivet1371
11. jan 2014

dcera to mala s pripravku proti poteniu

aristka
11. jan 2014

čo tak smer dr.nech zbytočne nestresuješ ,môže to byť kľudne upchatá potná žľaza ,určite používaš prípravky proti poteniu ,nemysli hneď na najhoršie ...

zuzana1291
11. jan 2014

Moze to byt aj upchana potna zlaza...Ked to neprejde tak sa den-dva samo, chod to ukazat doktorke. A neboj, nic vazne to nebude 🙂