Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť pod sánkou

danka_111
4. apr 2019

Bolí ma dlhodobo pod sánkou na pravej strane. Mala som 2xzápal slinných žliaz,mám tam 2 uzliny,plus mandle, ktoré treba dať von, kvôli chronickému zápalu. Bolieva ma niekedy aj celá pravá strana krku..akoby sval, cievy...neviem. Bola som sono, na CT krku. No teraz posledne dni ma tá pravá strana boli strašne. Minule som to spominala svojej ORL, povedala, len že dajte si tie mandle von. Neviem čo s tým robiť, kde sa pýtať a ako si pomôcť. Či ma tak bolia tie uzliny? Nevie mi niekto poradiť?

modrava
4. apr 2019

@danka_111 mna tak uz dlhodobo bolia uzliny. mam ich pravdepodobne z neprerezanej osmicky

danka_111
autor
4. apr 2019

@modrava A co Vám na to pomáha? A bolí vás to často? Počula som, že to môže byť aj zo zuba...no robili mi RTG a zubárka sa vyjadrila, že z jej strany problém nieje. A ORL mi po CT čku tvrdila, že aj tam je všetko ok.

vetva99
4. apr 2019

@danka_111 Navstiv aj zubara, potom chod znova k lekarke, daj si vybrat tie mandle a uvidis 🙂

erikamamo
4. apr 2019

hmmm asi by bolo najlepsie si predsa este len zajst k zubarovi a ak mas tie mandle v zlom stave a mavas ich casto zvacsene, tak by som si ich dala vybrat. sama ich uz niekolko rokov nemam a byvam veru menej chora ako kedysi

danka_111
autor
4. apr 2019

Zlaté ste baby..No mne zubárka tvrdí, že sú zuby ok...tak neviem...čo jej mám povedať..
A mandle...nie su ani tak veľké...ako deravé...plus sa mi tam robia také tie biele hrudky. No asi sa musím dať na to vybratie, lebo už neviem.

modrava
4. apr 2019

@danka_111 u teba to asi naozaj budu mandle. ja mam tu osmicku zdravu, len mam ju nalezato a raz za cas sa mi zapali dasno. vtedy ma bolia tie uzliny aj cela strana krku. povodne mi aj robili ultrazvuk a vysetrenia ze kde je problem. nic sa nenaslo. tak to pripisujem tomu zapalenemu dasnu

sisulia
4. apr 2019

mna to tiez minuly rok strasne bolelo, od ucha az dole pod sanku a do stredu krku, tiez som nevedela co s tym, sla som na orl, doktork mi pozrel iba ucho, krk uplne vynechal a povedal mi, ze je vsetko ok a dal mi papier aby som sla na neurologiu, vobec som nechapala, pritom som mu ukazovala ako ma to boli. tak si vravim okay, tak nic nejdem tym uz stracat cas a o par dni to preslo. podla mna to mozu by kludne uzliny

hulica
4. apr 2019

@danka_111 daj si odstrániť osmičky, predpokladám, že to ide od nich, mne sa z toho zapálila okostnica :(

danka_111
autor
4. apr 2019

@sisulia Ďakujem za skúsenosť. Skúsim ešte raz to ORL, ale mám pocit, že tam dopadnem rovnako ako minule. Musím sa sama nejak poliečiť teda.

danka_111
autor
4. apr 2019

@modrava Presne ako píšete aj vy...že potom ma vlastne bolí celá pravá strana krku...z niečoho to ide..ako píšete...bud zo zuba...alebo mandlí...a z toho následné sú zdurené aj tie uzliny.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli