Bolesť podbruška a krížov 10 dní pred menzesom

enigma7
16. dec 2012

Ahojte mamulky mam 10dni pred mrchou boli ma podbrusko a kryze ako keby som to mala dostat prsia ma nebolia ked mam dostat menstruaciu mam strasne ubolene prsia ;( ale tie ma nebolia... som z toho uz hotova lebo nemam pravidelny menzes stale sa mi posuva doatanem ju niekedy o2-3 dni skor a mam strasne bolesti krizou vtedy ze nemozem ani lezat... ale od rana ma boli podbrusko a krize... ;(

niikoletka
16. dec 2012

A v čom spočíva tvoja otázka? 😀

janie80
16. dec 2012

A chces sa aj nieco opytat, alebo nam to len oznamujes? 😀

enigma7
autor
16. dec 2012

janie80;

Prepacte ze som sa neopytala ! ;) co to moze byt! Preco

janie80
16. dec 2012

@enigma7 no, odvcera len zakladas diskusie len na to, aby boli zalozene... Hladaj, pytaj sa uz v existujucich...

A odpoved na tvoju otazku.... Netusim, co to moze byt... Zeby si mala tento cyklus trosicku iny ako ostatne a mrcha prisla trochu neskor? 😔 ak mas podozrenie na nejaky zdravotny problem, ries to s lekarom, nie na forach... Nie sme ani vestice, ani jasnovidci a ani lekarky, ktore si trufaju diagnostikovat ti cokolvek len na zaklade troch viet... 😅

enigma7
autor
16. dec 2012

niikoletka

Zalozila som diskusiu nie otazku ;) a keby ssi citala tak by si to pochopila aj bez toho otaznika ? 🙂

enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trish31
16. dec 2012

@enigma7 uz tu mas neviem kolkatu temu,strasne chces otehotniet,hold to chceme viacere.Ocakavas,ze ti povieme,ze mas plodne dni alebo si tehotna...To ti tu ale nikto nepovie.

Urob si ovu test,tehu test,ak sa ti nieco nezda alebo mas bolesti,chod k lekarovi.

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 dakujem ;)

sissy27
16. dec 2012

@enigma7 prosím ťa, najprv si premysli, čo sa vlastne chceš opýtať, a keď už to napíšeš, tak si to po sebe prečítaj (alebo daj teda niekomu inému prečítať a skontrolovať, či to vôbec dáva zmysel) skôr ako odošleš... lebo ako vidím, je nás tu viac, pre ktoré tvoj príspevok nemá ani hlavu ani pätu, takže chyba bude na tvojej strane...

piacere
16. dec 2012

@enigma7 keďže si 10 dní pred mrchou, tak môžeš ovulovať práve teraz. Niektoré ženy mávajú takéto "menštruačné" bolesti aj počas ovulácie.
Ja napr. dnes nemôžem ani chodiť, tak ma bolí pravý vaječník... keby som nevedela, že je to ovu (čomu nasvedčujú aj iné príznaky), tak už som na pohotovosti so slepým črevom....

enigma7
autor
16. dec 2012

Trish31 co ti brani otehotniet??? Lebk mne nieco brani a nemozem sa zdoverit so svojim trapenim!?? Treptr si co chcete ;) mam vas hlboko...

janie80
16. dec 2012

@enigma7 obavam sa, ze si ma s niekym mylis... Nikoho som vcera nikde nezhodila, to totiz nie je moj styl... 😉 v ktorej teme to malo byt? Nech si rozpamatam...
A navyse, je to sice stranka, kde sa zeny snazia vyriesit svoje problemy, ale ma aj svoje pravidla, s ktorymi si suhlasila, ked si sa sem registrovala... Skus si to precitaj znovu https://www.modrykonik.sk/podmienky/#forumnazvy odporucam cast "Pravidla pre vytvaranie novych Diskusii a Otazok" 😉

trish31
16. dec 2012

@enigma7 vyjadruj sa slusne.Keby si nas mala "hlboko v ...." tak sa nam nezdoverujes so svojim trapenim 😉

trish31
16. dec 2012

@piacere take iste problemy mam,ledva chodim...

piacere
16. dec 2012

@trish31 mám odpozorované, že mne robí tieto bolestivé "problémy" len pravý vaječník 😕 Ľavý NIKDY necítim.

trish31
16. dec 2012

@piacere presne.Ja som napriklad myslela,ze moj lavy vajecnik spinka sladkym spankom 😉 Ale doky mi povedal,ze je plne funkcny,avsak je mozne,ze ten pravy mam viac citlivy 😒 Lenze ja ho mam troska dost viac citlivy tym padom,ja mam napriklad v tieto dni problem aj na toalete,ja ho citim aj vtedy.Aj pri sedeni,aj pri chodeni...

enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
16. dec 2012

@enigma7 nebudem sa s tebou hadat, fakt mi za to nestojis... Ale napriklad tema o Dr. Jonasovi tu uz je, tem o ovulacii je tu niekolko, tem o menstruacnom cykle je tu tiez niekolko, len sa staci opytat tam... A zamknute este nie su, lebo aj admin maju vikend... 😉
P.S. Nauc sa gramatiku... 😀

enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
16. dec 2012

@enigma7 nie, nie je mi hanba... 😉

enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enigma7
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerez
16. dec 2012

@enigma7 To môže byť ovulácia, ale môže to byť aj nejaký zdravotný problém bolesti v krížoch, v podbrušku, nepravidelná menštruácia, močové cesty, a pod. Zájdi si radšej k ženskému lekárovi a budeš aspoň vedieť na čom si. Ak máš doma trebárs alchemilku, tak si ju nasaď.

ikke
16. dec 2012

@enigma7 takze vies, kedy si priblizne mala ovulaciu? (pises ze "ovulaciu som mala neviem kolko dozadu... ")
tak by si aj mala vediet, ci uz je to odvtedy dost dlho na to, aby si mohla byt tehotna alebo ist s bolestami k lekarovi.
s bolestami krizov a podbruska mozes byt aj celkom jednoducho prechaldnuta, hlavne ak nosis teraz v zime kratke bundy a tricka...

trish31
16. dec 2012

@enigma7 ty sa nevies normalne chovat?Ved ti
@janie80 len slusne povedala,ze sa mas zapojit do inej diskusie,lebo tem o menstruacii je vela

enigma7
autor
16. dec 2012

cerez bola som hospitalizovana a bola som aj u gynda ak by som aj mala problem s mocovymi cestami dosiel by mi nato? Dakujem za serioznu odpoved...