Bolesť predného zubu

andreagranakova
19. apr 2016

dobry deň ☹ prosím vás mam bolesť predneho zubu ľavého strašnú bolesť 😒 prosím vás pomôžte mi taktiež ma bolí nad zubom pera až ku nosu pomôže len tabletka... Ale už tabletky hltať nechcem za odpoveď ďakujem 😉 😔

bonaqa2013
19. apr 2016

zubná pohotovosť...

siska53
19. apr 2016

@andreagranakova a preco nejdes k zubarovi???

andreagranakova
autor
19. apr 2016

No keď som tu čítala niečo podobné tak sa bojím že mi ho vytrhnú ak je mrtvy alebo to je zápal neviem. .. @siska53 @bonaqa2013

bonaqa2013
19. apr 2016

@andreagranakova aj napriek tomu čím skôr k zubárovi...Samé sa to nevylieči...

siska53
19. apr 2016

@andreagranakova presne.naco trpiet? Radsej nech viem,co mi je a nech mi to riesia.

patricia_xxx
19. apr 2016

@andreagranakova vytrhnú ti nerv a zubár ti ten zub potom zalepí. Zub už síce bude mŕtvy, časom môže stmavnúť, no nebude bolieť. A ja osobne nepoznám horšiu bolesť ako bolesť zubov

andreagranakova
autor
19. apr 2016

Zalepí??

patricia_xxx
19. apr 2016

@andreagranakova no najprv ti zo zadu vyvŕta malú dierku, cez ktorú ti vyberie nervy a potom ak nebude zapálený, tak ti ho zaplombuje.

andreagranakova
autor
19. apr 2016

Ok ďakujem dam si propolis a ak tak zajtra idem k zubárovi 💪💪

candii
19. apr 2016

@andreagranakova aj mna bolel predny .. neboj nic nevytrhne ti to.. ak tak ti vyberie nerv a potom vycisti kanaliky a zaplombuje aspon tak to spravil mne..

cerez
19. apr 2016

Jedením tabletiek si zaťažíš žalúdok, trápiš pečeň a aj tak sa ti problém nevyrieši. Tak ako ti dievčatá radia, aj tu pomôže zubár a určite kliešte nepoužije. Tak šup-šup k zubárovi! 🙂

pupavka123
19. apr 2016

@andreagranakova Neboj,zub ti urcite nevytrhne,ja som mala to iste...zvnutra vyvrtal malu dierku cez to vycistil nerv a ani nevies ako sa ti neskutocne ulavi...daj si pichnut injekciu a vobec nebudes nic citit,zachvilu mas po tom...ale ta ulava potom,to je slast...chod cim skor,nakolko ten zapal sa rychlo siri a napadne ti dalsie zuby,to neprestane boliet,utekaj zajtra a vecer daj vediet...takto zajtra vecer to uz bude o inom a budes rada,ze si isla,ver tomu a drzim palce 🙂

andreagranakova
autor
20. apr 2016

Veľmi pekne ďakujem dnes som bola u zubára najprv mi urobila skúšku vitality zub bol chory pretože som nič necítila dala mi anestézu a zo zadu prevrtala išla som na RTG a o 2 týždne mam prehliadku ❤❤❤

cerez
20. apr 2016

@andreagranakova Už bude len lepšie! 🙂

pupavka123
20. apr 2016

@andreagranakova A uz je v pohode zubok,neboli ta?

andreagranakova
autor
20. apr 2016

Nie ďakujem !

andreagranakova
autor
20. apr 2016

❤❤

silviat
20. apr 2016

Ahoj,mne moj maly syn hlavickou narazil do prednych zubov o nejake dva mesiace strasna bolest predneho zuba neznesitelna urekala som k zubarovi zub mi zacal odumierat,hned mi vytiahol nerv zub vyvrtal mala som tam aj bieliacu vlozku aby nestmavol..je to uz styri roky,mam si davat pozor na stravu a deti aby mi ho nevyrazili 🙂 je krehky ale klop klop zatial vsetko ok..nevien ci mas nieco podobne ale teda jedina rada len ist k zubarovi 🙂 zuby su smrrrt

gabrielasofia
20. apr 2016

ak si nič necítila pri skúške vitality, tak je zub mrtvy a to by malo pokračovať tak, že ti prečistí kanáliky a vyplní, to jednou dierkou vyvrtanou ešte nekončí.. jedine ak ti to urobil celé na tomto jednom sedení 🙂