Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nina004
8. nov 2019

Mozes to mat ako priznak ovulacie.

zuzlaka
8. nov 2019

Tiež si myslím, že je to ovulácia, mne sa to tiež stáva, niekedy ma pobolieva v strede cyklu brucho a inokedy prsia 🙂

anonym
autor
8. nov 2019

@nina004 ovuláciu som už ale mala, aj poľa testov. Ja mávam veľmi skoro. Na 8 -9 deň cyklu

catherinah
8. nov 2019

Hormonalna nerovnovaha
Tehotenstvo

anonym
autor
8. nov 2019

@catherinah okrem tehu aká nerovnováha hormonálna by to mohla byť?

24beruska24
8. nov 2019

Lekar Vam povie asi viac ako mamicky na mk... moze to ma mat mnoho pricin ... od hormonalnej nerovnovahy, ovulacie po zapal atd....

anonym
autor
8. nov 2019

@24beruska24 to ja viem, len k Dr sa dostanem najskôr po novom roku. Nakoľko sa k nemu nedá objednať a čakanie je na celý deň. Dovolenku už nemám a "priepustky" na ošetrenie mám už tiež vyčerpané, lebo iba 7 ich môžeme mať do roka :( a na pohotovosti by ma poslali kade ľahšie s týmto....

24beruska24
8. nov 2019

Ja tomu rozumiem... ak nemate moznost ist k svojmu gynekologovi, tak pohotovost je na mieste, kedze pisete, ze mate velke bolesti a tlaky... ja som prednedavnom prekonala zapal prsnika a bolesti som mala neskutocne... az atb mi trochu zmiernili zapal, ale stale ho nemam celkom vylieceny... uzliny mam stale zvacsene a to uz preslo vyse mesiaca.. takze ak mate take tazkosti a bolesti su ine, ake mavate pocas ovulacie, isla by som aj na tu pohotovost...

anonym
autor
8. nov 2019

@24beruska24 skúsim počkať pár dní, ATB moc nechcem, lebo sa snažíme o mimi, no ak to bude nutné asi s tým nič nespravím

Tu začni písať odpoveď...

Odošli