Bolesť prsnikov aj po menštruácii

valentina.west
5. jan 2013

Tradicne niekolko dni pred zaciatkom menstruacie ma par dni pred pobolievali prsniky. S prichodom ms vsak bolest vzdy prestala a vsetko bolo ok.Teraz ma zacali boliet uz 2 tyzdne pred.Ms prisla aj skoncila a bolest v prsnikoch neprestava..Su velke,tazke,horuce a nemozem sa ich ani dotknut.Bolia ma cele,aj bradavky mam citlive . Mam 32 rokov a zatial nemame deticky, hk neberiem. Zazili ste to niektora? Neviete s cim to moze suvisiet? prejde to same ? Buduci tyzden sa chystam ku gyndosovi,len neviem,co mozem cakat. Dakujem za vsetky odpovede.

gabikamicka
28. mar 2016

@jesika123 Ajoj zaujíma ma ako si dopadla

jesika123
29. mar 2016

No ms ešťe neprišla aš o 4 dni a 3 dni prešlo urobila somsi test ten isti tak isto

jesika123
29. mar 2016

@gabikamicka ale ušneviem čo mam robiť

gabikamicka
30. mar 2016

Ukaz este jednu fotku ja vidím pozitívne ja by som sa objednala k doktorke
Ja tiez mam test uz po 4x tak isto len ducha

kattrin5
6. máj 2016

Mam ten isty problem😳

kattrin5
6. máj 2016

@danusa21 ja mam presne toto iste a stasne som sa zlakla. Aspon vidim ze niesom sama

gabikamicka
8. okt 2016

@jesika123 preco nie

colitoo
15. máj 2017

Ahoj mqm tiez to íste bolia ma prsia po mendzese neviem co mam robit bolo som aj na sono doktor mi povedal ze mam stitnu zlazu v prsniku

anjelikdianka
27. nov 2017

Ahojte.Vcera mi skoncila MS.Pred tym ako kazdy mesiac ma boleli prsia ale trosku intenzivnejsie az vyzarovala bolest do ruky.Menzes skoncila vcera ale bolest prs stale mam najme v lavom prsniku.Ide sa objednat na sono.V maji som potratila a odvtedy mam aj cyklus skrateny na 24-26dni takze skoro polovicu cykla mam bolestive prsia.

madamzel123
20. jan 2018

anjelikdianka ako si dopadla?

radicova12345
11. nov 2018

Ahojte baby poraďte mi . Mala som má a skončil mi ms strašne ma bolí prsník ľavá strana a bradavky má vôbec nebola z ničoho nič ma to začalo bolieť budem rada keď mi odpisete za kaDu odpovet

jarka345
9. mar 2019

@jesika123 gramatika bombová

bonica
16. jan 2020

Aj ja mam taky problem som druhy den po menzese mala som ho len dva dni a teraz ma bolia prsia palia a mam ich ako naliate hlava ma boli uz treti tyzden.

domina1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anina929
20. jan 2022

@oliverko5 ahoj prosím ťa aké lieky užívaš...mám ten istý problém

annalackova21
24. jan 2023

Ahojte dievčatá chcela by som sa spýtať
budem mať 21r teraz januári. S priateľom sa snažíme o dieťa dva roky
S gyn. Hľadiska je všetko poriadku už som fakt zúfalá

Mám strašne pevne prsia keď som bola u doktora on povedal že to sú moje hormóny ale tie prsia ma už bolia 2 mesiace dostala som mensturaciu teraz 16.1 prsia boleli menej a po ukončení ma opäť začali bolieť

Mávam bolesti pod bruchom taká som zvláštna
Mávam pravidelný pohlavný styk tak mi povedal doktor ak sa snažím o babatko
Prospim čo to môže byť ?

Ďakujem za odpoved

marika1066
31. jan 2023

@nikaniko dobrý deň, neviem či sem ešte chodíte ak náhodou, môžem sa opýtať čo to vtedy bolo a či vám to prešlo? Tiež mám po menzese a prsia má veľmi bolia aj bradavky ,

serikalejova
12. mar 2023

@marika1066
@marika1066 ahoj ako si dopadla ja tiež som na tom

serikalejova
12. mar 2023

@jesika123 ja vidím tam ducha ako si v tehu?

zemanova28
17. okt 2023

Ahojte ja mám taký istý problém menzes mi začal 10.10 je 17.10 a ja mám také bolesti persnikou a bradaviek akoby som mala horúčku vnich áni sa dotknúť ich nemôžem viete mi niekto poradiť? Je to strašné ani späť nemôžem. Doktorka to nerieši a ja som už zúfalá z toho. Nikdy som takéto bolesti nemala.