Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť spodného vnútorného viečka

misel714
17. jún 2019

Dobrý deň.
Prosím Vás nemáte niektorá skúsenosti s bolesťou viečka? Ako som spomínala už v nadpise, ide o spodný vnútorný kútik oka, až do štvrtky oka.
Dávnejšie som mala asi polroka 3D mihalnice, už ich nemám okolo 3 mesiacov, čiže netuším, či by to malo nejakú súvislosť.
Oko (resp viečko) pociťujem okolo mesiaca.
Bolí len na dotyk, inak pri žmurkaní je to v poriadku, nič necítim. Za ten mesiac sa mi to nijak nezmenilo. Ani to nenapuchlo, ani nezčervenalo, čiže to pravdepodobne jačmeň nebude.
Každopádne tam pri hmate cítiť bolesť. Nenosím a nikdy som nenosila šošovky, či okuliare.
Neviete čo na to? Nech to prejde alebo aspoň sa dá do pohybu riešenia, čiže vystúpenia na povrch.

Ďakujem za odpoveď.

sisa_s
17. jún 2019

Ophtalmo septonex masticka, ocuflash kvapky alebo obklady z očianky rostkovovej (caj, kupite v lekarni) 🙂

viera
17. jún 2019

Kup si ocianku rostkovovu, podla navodu priprav a 2-3x denne pokladaj na oko a behom tyzdna to zmizne...Ja som mala roznorode stavy s okom..Raz zapalene,jacmen a podobne a vzdy do 3dni mi to ocianka rostkovova dala dokopy....A nemusela som riesit ziadneho ocneho a odvtedy ju pouzivam, ked mam takyto nejaky problem....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli