Bolesť srdca po orgazme. Mali ste podobný problém?

eeevvvkkkaaa
7. sep 2010

včera som mala silný orgazmus a od vtedy ma dosť bolí srdce. Bolelo ma celú noc aj dneska. Zajtra mám ísť na EKG. Veľmi sa bojím, že som si uškodila, že budem mať nejaké srdcové ochorenie už na celý život, trápim sa. Mali ste niekto podobný problém? prešlo vás to, napíšte mi....

majkaa76
7. sep 2010

este som nepocula nieco takee,,,,ale neboj sa dopredu, mozno mas len natiahnuty sval alebo svalovicu, ktora casom prejde,,,mne sa nieco podobne stalo po "silnom" kyyychnuti (ale naozaj silnom), ale do 10 dni to preslo,,, 😉

eeevvvkkkaaa
autor
7. sep 2010

dakujem majka, stále cítim bolesť...

latvia
7. sep 2010

alebo si si zlomila rebro 😉 😀

cikyta
7. sep 2010

@latvia 😀

latvia
7. sep 2010

ono velmi zalezi aka je to bolest, ci pichava, paliva, tlakova, zvierava, ci sa s dychanim stupnuje,alebo mizne, ci jestvuje nejaka ulavova poloha.....

mikailla
7. sep 2010

ahoj,podla mna sa uplne zbitocne stresujes ak ovsem nemas nejake srdcove choroby davnejsie... myslim si,ze co napisala majkaa76 dava zmysel,mat natiahnuty sval v hrudniku alebo tak nieco... Mohla si pockat s tym par dni urcite to prejde. Tak sa drzkaj. 😀

pia22
8. sep 2010

Moze to byt dost pravdepodobne od chrbtice. Moj otec mal raz zachvat so vsetkymi priznakmi infarktu - tupa silna bolest v mieste srdca, trpnutie ruky, tazke dychanie, potenie, az po vsetkych vysetreniach sa zistilo, ze je to od chrbtice...ale myslim, ze to nebolo po orgazme😉

anikaca
10. nov 2015

ja si tiež myslím že asi s najväčšou pravdepodobnosťou si si natiahla nejaký sval .. skús taký chladivý gél to by malo zabrať http://akoapreco.com/ako-liecit-natiahnuty-sval...