Bolesť ucha

jasu90
12. nov 2015

Prosím Váš nemáte niekto nejaké skúsenosti s kvapkami do uši, čo používate? Mala som tie burow kvapky..ale chcela by som niečo iné, toto mi veľmi nezaberá. Ako na predpis som mala otobacid a garasone, ale tka to je len na predpis, to mi v lekárni nepredajú. Neviete o niečom podobnom, lebo tak bez predpisu mi to asi fakt nedajú...Ďakujem 🙂

sardinka335
12. nov 2015

No...tak potom ti asi ostava len vatička namočena v Alpe a šup do ucha...alebo navštiv ušneho - okrem Burow je všetko na predpis. Čo ti poradiť...Uniflox je tiež na predpis... 🙂

janinah
12. nov 2015

@sardinka335 alpa určite nie,je príliš silná a spáli nervové zakončenia v epiteli v koži zvukovodu,to isté cesnak,ono to subjektívne môže znížiť bolesť,ale objektívne v uchu sa len šarapata narobí.....choď na orl,treba adekvátnu ličbu,nielen babské rady o ničom

mawka
12. nov 2015

ked uz nezabera burow ani octove vlozky, co je vlastne to iste, tak treba na ORL ako radi janinah. lebo bud sa to zhorsi a potom to boli jak hovado alebo to prekonas a moze sa ti to vratit ako bumerang. do ucha si nevidis, nevies, ci sa ti tam nezbiera hnis, s tym neni dobre srandovat s domacou liecbou.

jasu90
autor
12. nov 2015

@mawka
@janinah
@sardinka335 vďaka baby, asi máte pravdu, mne sa to častejšie stáva, že ma bolí ucho a potom to prejde a opäť, pred rokom som tak prekonala zápal. A ešte som k tomu učiteľa, takže ak mi ešte huči v uchu, tak je to hotová paráda.. :( Ozaj a ešte taká otázka, na ORL potrebujem ten vymenný lístok, nie? Bola som tam pred rokom naposledy, ale neviem, či by som radšej nezmenila aj lekára..

mawka
12. nov 2015

@jasu90 myslim, ze hej. do roka nepotrebujes, po roku hej. nech ti to poriadne pozru. ak sa ti to vracia, tak taam nie je nieco ok.

hradnapani
12. nov 2015

@jasu90 na orl urcite potrebujes vymenny listok. A radsej cim skor, aby si neskoncila jedneho dna s poskodenym sluchom, lebo to sa veelmi tazko naprava.

lucyk29
12. nov 2015

Odporucila by som Alfu plus ,ktora zbavuje zapal v tele cize aj v uchu ,pouziva sa aj ako kvapky do nosa ak ju zmiesate s vincentkou , ale aj pri nachladeni atd.Je to cisty bylinny vyrobok zo 17 bylin ...bez chemie . Ma vyborny ucinok ...je to tzv. prirodne antibiotikum .Informacie si mozte precitat na www.okg-fit.cz alebo u mna. Pekny vecer 🙂

darinadanihelova
20. jan 2021

Ahojte moja dcerka uz má rok a od jej 4 mesiacov ju zacali nejako stale bolievat uska hlavne ked ma natchu..tiez aj ked silno fuka alebo aj ked sa jej tam dostane voda co sa nestava ale chcela by som sa opytat ci poznate nejake dobre kvapky okrem burow alebo aj nejaku dobru radu co pomoze dakujem