Bolesť v podbrušku

nemethova87
19. dec 2015

ahojte....neviete mi poradit...boli ma v pravom boku a ta bolest mi ide az do nohy,niekedy mam bolesti v podbrusku a ide mi to do obidvoch noh....co myslite co to moze byt?dakujem za odpovede

jeannna
19. dec 2015

@nemethova87 Jednou z moznosti su vysunute alebo prasknute platnicky, cim skor k lekarovi a na magneticku rezonanciu. Niekedy bolest vystreluje az do brucha a neda sa ovladat mocovy mechur, to su uz ale velmi vazne poskodenia.

nemethova87
autor
19. dec 2015

ale ja nemam problem z mocovym mechurom

nemethova87
autor
19. dec 2015

moze to byt vazne ....som po druhom porode

jeannna
19. dec 2015

@nemethova87 to bud rada, ze nemas. Bolest vystrelujuca do noh je vacsinou od chrbtice a platniciek.

zuzka0605
19. dec 2015

@nemethova87 chrbtica.obvodak ta posle k ortopedovi zrejme

nemethova87
autor
19. dec 2015

tu bolest mal len raz za mesiac ale potom prestane a mam pokoj....bojim sa ist k lekarke....dakujem vam za odpovede

sili82
20. dec 2015

Ja mam podobnu bolest citim tiez raz mesiac, ked mam ovulaciu.

milota164
20. dec 2015

isla by som radsej k lekarovi...

sardinka335
20. dec 2015

@nemethova87 bojiš sa ist k lekarke? A čo máš 5 rokov? Len si niečo zanedbaj a potom len pridu strachy. Tu ti nikto presne nepovie čo ti je, ani srnka netuší, diagnostika cez internet je varenie z vody. Zajtra by som nabehla k obvodačke nech ta prezrie a urči další postup.

nemethova87
autor
21. dec 2015

@sardinka335 dakujem

nemethova87
autor
21. dec 2015

viete ja sa bojim len preto lebo môj otec zomtel na rakovinu prostati,po smrti mojej mami som sa dozvedela ze mala rakovinu stitnej zlazi a teraz nedavno odstranili lekari mojej sestre maternicu lebo tam mala rakovinu...takze mam strach

sardinka335
21. dec 2015

@nemethova87 prepáč, ze tak tvrdo som ti to napísala...ale prave preto ze vieš ze v rodine zial mate rakovinu a mas 2 deti musíš o seba dbať..deti ta potrebuju - mamu nikto nenahradi, musíš sa o seba starať a nepchat ,,hlavu do piesku,,.Chodievaj na prevencie kazdy rok. Tazko povedať čo ti moze byť...ale myslím si ze to nebude nič vazne. Nezanedbávaj sa. My tiež zial v rodine mame rakovinu u pribuzných - a prave preto som ,,na seba háklivá, musíš byť aj ty.

nemethova87
autor
22. dec 2015

nic sa nestalo,asi som potrebovala nakopnut.....dakujem ti za radu...to mi je velmi luto...