Bolesť v podbrušku a krížoch, svrbenie vagíny

lucia851
30. dec 2021

Pár dní som mala pokoj, predtým stále bolesť v podbrušku, krížoch, chrbát, svrbenie vagíny až bolesť. Teraz sa mi to zasa vrátilo. Začala som si dávať urinal d manoza aj clotrimazol. Mohla by som to mat aj zo zvýšeného prolaktinu? Alebo zasa zápal močových ciest ci silná mykoza? Ku akému lekárovi mam ísť. Gynekológ ma 70 rokov ten mi stále tvrdí že z jeho strán, to mam v poriadku. Tak čo si už mysluet

danieladeley
30. dec 2021

@lucia851 isla by som najprv k obdvodnemu, nech spravi zakladne vysetrenia a poposiela k odbornym a tiez by som vymenila gynekologa

lucia851
autor
30. dec 2021

@danieladeley mam zvýšené stále crp, tak neviem. Budem musieť ísť k doktorovi

danieladeley
30. dec 2021

@lucia851 uz si tam mala byt...ked mas stale zvysene, su potrebne dalsie vysetrenia. drzim palce

lucia851
autor
30. dec 2021

@danieladeley on o tom vie ze mam crp zvýšené a nič nerobí. Vybrala som dvoje antibiotika a aj tak ho mam zvyseny

mimi3706
31. dec 2021

@lucia851 aspoň na to svrbenie by som ti odporúčala gynimun...sú to vaginálne čapíky,sú to buď probiotiká alebo gynimun Rapid keď máš svrbenie akútne...je to voľnopredajné....ja som bola dlhodobo na klotrimazole ale uy som mala citlivé celé spodné prostredie, na Allergologii mi odporúčala lekárka toto ..možno sa treba pýtať na akergologicke vyšetrenie...tak ťa zmapuju kompletne...