Bolesť v podbrušku, divná chuť v ústach. Som tehotná?

rqduskq
20. jan 2013

Je tu viac príspevkov, ale nenašla som ani jeden, ktorý by popisoval presne príznaky tehotenstva ako pred MS.
Mali ste niektorá presne, ale úplne presne také isté akoby ste mali dostať? Aj nafukovanie, bolesť v podbrušku, také tlaky akoby ste mali naozaj každú chvíľu dostať?
My sa snažíme o dieťatko pol roka, teraz však mám taký čudný pocit, takú čudnú chuť v ústach už asi týždeň, plus ma už asi 10 dní bolí v podbrušku, najskôr to bolo také pichľavé a aj v prsiach, čo ma predtým nezvyklo tak skoro pred MS, ale teraz 2 dni ako pred MS. Mám dostať teraz niekedy, nemávam pravideľne. Test som robila predvčerom, no vyšiel negatívny ....

zuksa
20. jan 2013

ja som mala presne take priznaky... ja som mala pred ms len jeden priznak a to bolenie v podbrusku 🙂 a to som mala aj teraz... + este k tomu vyrazna nevolnost a bolesti krizov... no podla mna popisujes priznaky tehotenstva.. ja by som si na tvojom mieste spravila tehu test par dni po tom ako by ti mala prist ms... ja som si robila 2 dni po a ciarky boli uplne vyrazne 🙂

amelie123
20. jan 2013

ja som mala presne to isté. 5 dní mi meškal a celý čas som sa cítila akoby som mala dostať. Na ten piaty deň večer som spravila test a už som mala dve čiarky. Bolo mi presne tak ako pred ms, úplne presne, aj s bolesťami, akurát mrcha už neprišla. Držím palce, my sme sa snažili rok a presne po roku to vyšlo.

rqduskq
autor
20. jan 2013

No ja tiež dúfam, že to bude už konečne 🙂 Písala som jednému online gynekológovi a ten mi povedal, že to nie je možné, mať presne také isté bolesti .... akoby bol žena .... Mám aj taký hustejší výtok, keď sa utriem na papieri .... Pri prvej som nemala žiaden príznak nazačiatku vôbec ... Akoby som ani nemala dostať ....

zuksa
20. jan 2013

to ti napisal hlupost, ved predsa vsade sa pise ze bolenie v podbrusku, citlive prsia, cudna chut v ustach, bolesti krizov, nafukovanie..................... a to su priznaky aj ms aj tehu...

zuzi0911
20. jan 2013

@rqduskq ja som mala take bolesti do konca tretieho mesiaca. a pri prvej som ju stale cakala bo som mavala priserne bolesti isla som k dr a ten ze uz som v 8 tyzdni a bolesti stale. 🙂

rqduskq
autor
20. jan 2013

ok tam dúfam, napíšem vám ako to dopadlo, ďakujem baby 🙂

taja27
20. jan 2013

@zuksa aj ja mam velke bolesti križov sem tam pichne v podbrušku + vaječniky pobolievaju...menzes mam dostať 27.1...test som si robila no negativny.-(((( mavam 40 dnovy cyklus....

anjelik2509
20. jan 2013

aj ja som mala v čase oplodnenia+zahniezďovania také príznaky, bolelo ma podbruško, prsia ma boleli, také divné to bolo celé...Potom to troška poľavilo, ale keď už mi nedošli krámy, i keď som sa cítila divne, tak som už vedela..
Ono keď je ešte skoro, nemáš takú hladinu HCg v moči, tak to môže nevýjsť na teste, treba počkať a test opakovať..
Držím palec 😉

rqduskq
autor
21. jan 2013

@taja27 to ej ešte skoro na test ak máš 40 dňový cyklus, počkaj či prídu ....

katey
21. jan 2013

@rqduskq mna osobne bolelo brucho aj krize presne ako na menzes.

rqduskq
autor
21. jan 2013

@katey a mala si aj nejaké príznaky ako výtok alebo tak?

katey
21. jan 2013

@rqduskq zdalo sa mi ze taky hustejsi

rqduskq
autor
21. jan 2013

@katey však uvidím zajtra či dostanem ...

22ivanka22
21. jan 2013

Ahojte baby.
Prosím Vás, chcela by som sa opýtať, dúfam, že mi budete vedieť poradiť. Pred viac ako týždňom sme mali s partnerom peknú noc. Teraz by som mohla byť cca v 1. týždni tehu. Je to možné, aby som niečo už cítila? Veľmi , ale veľmi ma bolia prsia, bez podprsenky ani nemôžem byť, mám bolesti v podbrušku, ako pred menzesom. S partnerom sa snažíme o bábo už vyše roka a pol, takže si to všetko môžem len nahovárať?
Poraďte mi ak niekto viete. Ďakujem

xlucia
21. jan 2013

@22ivanka22 vylucene

rqduskq
autor
21. jan 2013

@22ivanka22 po týždni sa mi to tiež dá dosť skoro, ale píšeš pred viac ako týždňom, .... ale každá sme iná .... niektoré ženy to vedia ževraj už od počatia 🙂 to tak cítia, ale veľa z nás si to len nahovára, keď už veľmi chcú .... neostáva nič iné len čakať do MS

moischaaa
21. jan 2013

@rqduskq psychika tiez robi svoje,ale drzim palce 😉

taja27
21. jan 2013

ahojte aj mna strašne boli kríže,mám zvyšenu tt 36,9 inaksom mal menej...sem tam bolesti v podbrušku aj pichnutie dnes....no uvidime menzes mam dostat 28.1....prsia ma zatial nebolia....jaaaj kiežby som bola tehotna... 😖

rqduskq
autor
22. jan 2013

ja som to dnes dostala, tak zase nič :(

22ivanka22
22. jan 2013

Žienky, ja mám dostať až 31.1. Som už teraz na nervy a neviem, či mám čakať do menzesu. Ale asi počkám. Prsia mi idú spadnúť na zem, aké ich mám ťažké a boľavé ☹

rqduskq
autor
22. jan 2013

@22ivanka22 počkaj, ja som tiež mala všetky možné príznaky a dnes prišiel ...

janaplt
23. jan 2013

Ahojte, tiez mam "priznaky" ake tu popisujete, brutalna unava, krize si necitim, sem tam ma tlaci v podbrusku akoby mala mrcha prist, no neprichadza.. striedaju sa mi nalady, raz som stastim bez seba, o par minut by som vrazdila 😖
A plus aj ten vytok, nikdy som taky nemala, v piatok vecer som si robila test a vysiel negativny. Mrcha neviem presne kedy mala prist, ale minuly tyzden niekedy. Zajtra kupim mamatest a uvidim lebo uz mi z toho zacina sibat 😕

seraa
23. jan 2013

Ahojte,
presne tak, viac sa na to sustredis a cakas viac si telo (alebo mozog) robi srandu,
mne meskala ms tyzden, mala som vsetky priznaky, potom aj bolest v bruchu presla len sa mi tocila hlava a
bola som tyzden unavena a nakoneic ms prisla
snazime sa skoro dva roky a beriem duphaston ..

janaplt
26. jan 2013

No ja som si dnes kupila gs mamatest comfort 10, zajtra rano mam v plane testovat, tak som strasne zvedava 😀

22ivanka22
3. feb 2013

Ahojte žienky. Tak nič s toho. Ms prišla. Nevadí, možno na budúce ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre