Poraďte čo na bolesť žalúdka pri nervoch.

ketrinka2017
4. aug 2019

Ahojte, neviete čo je dobré na bolesti žalúdka silné boli ma vtedy vždy keď sa rozculim a keď mám stresy asi dva dni mam stres nervy a nič mi není a na tretí deň už mám silné bolesti brucha vraciam hnačky mam a závrate.

tajik
4. aug 2019

@ketrinka2017 mne pomáha Harmančekovy čaj,nesladeny.po vypití sa mi veľmi ulavi,ukludni zaludok.

ketrinka2017
autor
4. aug 2019

@tajik ten mam ale slabý je

slavkasobanska
4. aug 2019

@ketrinka2017 ahoj mne pomáha medovkovy čaj

laila22
4. aug 2019

@ketrinka2017 kúp si od bolesti no-spu. Mne obvodná predpisuje aj helicid.

ika11123
4. aug 2019

Skuste toto

whatever1
4. aug 2019

Pri castom strese su traviace problemy bezne, treba sa v prvom rade sustredit na to ako sa mu vyhnut, alebo sa ho naucit lepsie znasat. Mozno by bolo na mieste navstivit psychologa.

katus226
4. aug 2019

Pozor, aby z toho casom neboli zaludocne vredy, preventivne by som si dala pri kazdom lieku pozor, ci sa vtedy moze. Radsej nieco, co chrani a regeneruje sliznicu zaludka.

ika11123
4. aug 2019

Ja by som určite šla na gastro :( môžte mat aj zápal žaludka vredy to nieje sranda :(

adelakom12
5. aug 2019

@ketrinka2017 bohuzial, aj ja to tak mam :( :( niekto je od prirody tak nastaveny, ze pri stresoch ho boli nieco, mna boli brucho, vzdy ked mam co i len trosku stres tak sa to u mna prejavuje zlym travenim :/ preto musim cvicit a brat probiotika pocas roka cca kazde 3mesiace.. No bohuzial, taky je udel muj :(

juliet86
5. aug 2019

ja byt tebou vyuzijem psychologa mindfulness techniky meditacie mozno psychiatra. ries povod problemu nie nasledok

ketrinka2017
autor
5. aug 2019

@juliet86 pôvod sú rodicia

juliet86
5. aug 2019

@ketrinka2017 chapem. aj tak ti odbornici budu vediet poradit. ako s nimi oomunikovat tak aby ta to nezranovalo az tak ako ta to zranuje. ako sa postarat o seba. ako sa chranit. ako mat so sebou sucit. drzim ti palce

arasidka11
29. nov 2019

@laila22 ale toto nelieči, to jej nepomože

damira90
28. mar 2024

Nie sú to neurozy? Ja som mala neurozi kade co dotoho aj tik ja som sa vyliečila čiernym čajom. Žalúdok. Ale veľmi dlhodobo zelený čierny a neboli ma nič pri strese ani necítim brucho. :/ psychológ nepomôže akurát dostane kopu prachov a len na čas. Ďalej môže to byť nevhodné prostredie , niečo spravené výchovou atď. Alebo správne dýchať to sa dá aj na YouTube naučiť.. a dýchanie je kľúč. Dýchanie je zabijak stresu. Držím palce niektorí mávajú zo stresu až hnačky teda minimálne ja som mala bolesti kŕče. Ale príčina bola rodina keď som sa odsťahovala nemám taky problém. Neviem ako by som poradila