Bolesť zuba po vŕtaní

24. nov 2021

AhojkY. Son v 6 mesiaci tehotenstva a dnes o 10 doobedu mi Zubár vrtal poslednú stoličku, mala som tam kaz dost velky.... Dal mi aj injekciu avšak ked prestala účinkovat zub ma bolel, stale ma aj boli. Je to podľa vas v pohode? Moze zub po vŕtani bolieť daky cas? Nebola som vela krat na vŕtani a ked som bola potom ma to nebolelo preto sa pýtam ďakujem

luccija
24. nov 2021

Ano

tehotna40
24. nov 2021

Mne vždy keď vŕta tak ma to boli aj 2 dní, a pol ust k tomu z tej inkecie.

autor
24. nov 2021

Ďakujem zienky :( keby som toto bola vedela ze ma bude bolieť potom tak si to dam spraviť az po porode. Takto ai môžem dat len paralen a ten som si uz doobedu dala. Nakus prestalo a teraz opat boli

luccija
24. nov 2021

Potom by sa Ti mohol zapáliť nerv, čistiť kanáliky to by ešte len bola bolesť🙂

autor
24. nov 2021

@luccija ano to je pravda veru

luccija
24. nov 2021

No tak som čakala ja a zubár mi ho liečil 200 eur a nakoniec sa zlomil a chirurgicky vyberal ďalších 100 eur tiež 8, keby som to vedela dám si ho hneď vytrhnúť za 60 eur🙂

alik1986
24. nov 2021

Pozor.Mne povedal zubar ze po vrtani ma nemoze boliet zub a sprdnul mna ze som neprisiel skur.Pokial pred vrtanim zub bolel tak po vrtani nemoze musite citit ulavu a nie bolest.

autor
24. nov 2021

@alik1986 mna nebolel pred vrtanim vobec absolutne som s tyk zubom nemala problém avsak rengen zubov este ktorý som mala pred tehotenstvom ukazal skrytý kaz tak preto mi to chcel spravit teraz

zuzanka.zuzu
24. nov 2021

dnes som bola, predtým ma nebol, len kaz bolo vidno na rtg, prišla som domov, odoznela anestéza a od 10 až doteraz som polomŕtva ležala v posteli od bolesti. áno, je to normálne, lekárka povedala, že sme boli až takmer pri dreni a môže to ešte týždeň pobolievať (nie ostrá bolesť, ani do ucha nesmie vystreľovať, ale pri hryzení a tlaku áno ☹ )

zuzanka.zuzu
24. nov 2021

a po pôrode som pol roka bola rada, že žijem a určite neriešila zuby 😀 neviem či čakáš prvé alebo už máš skúsenosť, no ja by som bola rada, keby mi vtedy niekto povedal, aby som si zuby dala do poriadku pred pôrodom 😀

autor
24. nov 2021

@zuzanka.zuzu cakam druhé 🙂😄 nemala by som problém odbehnúť si k zubárovi na pol hodku, ale tak ešte tam pojdem ajtak mam aj ďalšie skryté kazy🙈🙈🙈

kiki68
24. nov 2021

@zuzanka.zuzu vies co, na som riesila aj pred a aj po porode zuby. Ako na potvoru sa mi 6 mes po porode zapalil nerv a teda do rana bolest uplne zvlastneho charakteru, nebolo o com, hybaj akutne. Nastastie ma riesili tak, ze pustili domov nakojit babo a potom spravili zub. Riesili ho 3 mes s pauzami. Ale rak nastastie to zachranili. Ale mas pravdu, pred porodom je to urcite lepsie riesit

vanda323
25. nov 2021

No, ja som asi cca pred rokom bola vŕtať zub. Keď.mu výšla injekcia myslela som si že od bolesti omdliem. Nepomohol ani valetol. Normálne som kričala do vankúša.