Bolesť zubov

babikoky
30. mar 2022

Ahojtee idem si po radu ak by niekto z vás mal podobnú skúsenosť neviem. Co mam robiť. Včera som bola u zubára lebo min. Rok. Mi trhali dole. Na ľavo zub no stalo sa to ze koreň mi tam nechali a zub mi vybrali a teraz ako mi nad ním začal rast zub múdrosti tak sa mi ten koreň vytlačil von a začal ma veľmi bolieť, okolo toho koreňa som to mala také až krvavé a miestami také do žlta, to ma bolelo asi 2 dni a na ten 3ti ma začal v noci bolieť ten vedľa toho koreňa teda stolička mam tam kaz no včera som si bola dat vytrhnúť ten koreň lebo som si myslela ze to všetko je. Asi s. Toho a chytil ma za. To aj ten vedľajší zub, koreň mam vonku a ta stolička ma. Nehorázne boli, mam v nej tlaky aj keď sa dotknem z horným zubom tak ako keby do nervu veľké bolesti proste nemôžem zahryznúť neviem co s. Tym ci to bude stačiť opraviť alebo rovno dat vytrhnúť ach ďakujem vopred za rady.

bloger
30. mar 2022

@babikoky Môže ťa to bolieť tým kazom. Zájdi si čo najskôr k zubárovi. Asi sa ti dostal do zubnej drene.

babikoky
autor
30. mar 2022

@bloger len mam strach ze keď to dám opraviť len tak ze to bude stále. Bolieť :(

bloger
30. mar 2022

@babikoky Neboj sa vyčistí ti kanáliky a prejde to. Lebo určite sa ti ani jesť nedá. Zuby vedia poriadne potrápiť. Je mi ľúto, že sa takto trápiš. Daj mi potom vedieť. Budem myslieť na teba. Alebo na pohotovosť ak ťa to moc bolí. Držím ti palce neboj sa.

babikoky
autor
30. mar 2022

@bloger ďakujem ti krásne dám vedieť zajtra behnem svojmu toľko už vydržím neviem co urobiť ci to dat von alebo to len vyvrtat a vyliečiť tou vložkou no bojím sa ako som písala vyššie ze ma. To bude. Aj tak bolieť

babikoky
autor
31. mar 2022

@bloger ahooj tak nakoniec som si ho dala vytrhnúť nech mam s nim už pokoj lebo zas som sa v noci vôbec nevyspala kvôli bolestiam.. Tak hádam už budem mať pokoj len teraz mam dosť veľké bolesti ale to ešte asi aj budem mam dosť veľkú tu ranu :/ .