Bolesť zubov

jt261
10. sep 2022

Nemate niekto podobnu skusenost ? Uz asi mesiac ma bolia horne posledne 3 zuby, asi pred 2 tyzdnami sa to uz nedalo vydrzat 2 dni som nespal, tabletky nezaberali, siel som k zubarovi urobil mi rtg snimku a povedal mi ze na zuboch nic nie je, nie je tam kaz ani zapal ani nic a dal mi antibiotika na zapal preistotu ze to bude kost. Pocas antibiotik ziadny problem zuby neboli, myslel som si ze sa to vyriesilo. Zial po dobrati antibiotik na 3ti den znova ta ista bolest. Siel som hned v ten den za zubarom, a vyvrtal mi jeden z tych zubov ktory podla mna najviac bolel, vytiahol nervy a dal vlozku, 2 dni nic a zase to iste, siel som zase a vyvrtal mi vedlajsi a dal vlozku. Presli dalsie 2 dni a zase je to naspat. Nemate niekto podobnu skusenost ? Alebo co by to mohlo byt. Na trojkĺanny nerv som sa pytal zubara a ze vraj nie. Ze to by ma bolela aj tvar a pri uchu a oku a Ze ak by sa zapalil tak by ma boleli zuby aj hore aj dole. nie len jedna vetva nervu.

heln
10. sep 2022

@jt261 nemam presne takuto skusenost, ale mozno ti tie zuby "umieraju".
mna tak chytila bolest zuba v piatok, cez vikend som prezila na liekoch a ked som prisla k zubarovi, tak na rontgene bolo vidno hnis, zub "mrtvy".
mozno aj tvoj pripad, len priebeh pomalsi.

7kikuska7
11. sep 2022

Možno bude musieť vybrať nerv aj z druhého zuba, robil ti skúšku na chlad? Reagovali? Boli citlivé na poklop?

jt261
autor
11. sep 2022

@7kikuska7 reagovali na chlad, na poklop ziadna bolest.